Азаров обіцяє повернути людям гроші протягом року

Понеділок, 5 березня 2007, 17:05

Уряд обіцяє компенсувати населенню протягом поточного року наслідки зростання цін на житлово-комунальні послуги.

Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр Микола Азаров на нараді з керівниками органів місцевого самоврядування, присвяченій питанню удосконалення тарифної політики.

За словами Азарова, уряд зумів стабілізувати ситуацію з підвищенням ціни на газ, яка склалася внаслідок "недолугих дій попередників".

"Більше того, вдалося здійснити і попереджуючі заходи, які пом’якшили для населення ціновий скачок на житлово-комунальні послуги", - йдеться у повідомленні Мінфіну.

"Так, передбачені в держбюджеті кошти на надання субсидій та пільги захистили малозабезпечених громадян, які сплачують за послуги ЖКГ не більше 15% свого сукупного доходу. У той же час, підвищення цін позначилося на добробуті сімей, чий середньомісячний дохід складає понад півтори тисячі гривень", - зазначає прес-служба міністерства.

Тому серед подальших кроків уряду Мінфін обіцяє підвищення мінімальної заробітної плати, яке передбачається здійснити у квітні, липні та жовтні поточного року.

За словами першого віце-прем’єр-міністра, зростання заробітної плати для працівників бюджетної сфери і, відповідно для працівників промисловості, складе в середньому 200 гривень на місяць.

Таким чином, уряд протягом поточного року повністю компенсує населенню підвищення вартості комунальних послуг.

Микола Азаров також інформував керівників органів місцевого самоврядування, що відтепер проведення тарифної політики покладено на новостворене міністерство житлово-комунального господарства.

Він також зазначив, що в держбюджеті-2007 на розвиток житлово-комунальної сфери передбачено рекордну суму – майже п’ять мільярдів гривень.

Ці кошти, зокрема, підуть на реалізацію програм з енергозбереження, реконструкцію аварійного житла, підтримку ліфтового господарства та вирішення інших не менш значущих комунальних проблем.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!