Британці нафантазували Україні членство в ЄС у 2025 році

П'ятниця, 23 березня 2007, 14:10

Впливове британське видання "The Economist" опублікувало своє бачення розвитку Європейського Союзу на найближчі 50 років, у якому велика увага приділяється Україні.

Так, у статті, що описує майбутнє ЄС, йдеться про те, що в 2025 році Україна і Туреччина отримають членство в цій організації, після чого вирішиться проблема браку робочої сили.

Президентом США названий Барак Обама, який, на переконання ЄС, "у тривожному другому десятилітті XXI століття пригрозив Росії могутнім ядерним ударом" у відповідь на те, що "Володимир Путін, знову обраний президентом, був готовий здійснити вторгнення в Україну".

"Українська криза стала тріумфом міністра закордонних справ ЄС Карла Більдта і прискорила черговий раунд розширення. Примітно, що менш, ніж через десять років Росія сама подала свою першу заявку на вступ", - пише "Економіст", переклад якого наводить Иносми.ру.

Найбільшою проблемою ЄС через 50 років називається Росія, "заявка якої розглядається вже 15 років".

"Деякі кажуть, що вона занадто велика, занадто бідна і недостатньо європейська для того, щоб бути членом Євросоюзу. Але тепер, після символічного відновлення монархії, у Росії бездоганна демократична система влади. Майже 250 років тому російський цар врятував Європу від Наполеона. З нагоди сотої річниці ЄС було б доречно знову вітати Росію в родині європейських народів", - йдеться в статті.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!