Черновецькому мало грошей, він вирішив позичити ще $300 млн.

Вівторок, 20 березня 2007, 12:10

Кошти зовнішньої позики в сумі $300 млн., які Київ має намір залучити поточного року, будуть спрямовані на будівництво Подільського мостового переходу, Київського міського центра серця, метрополітену, а також реконструкцію лінії швидкісного трамвая.

Про це повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації з посиланням на першого заступника мера Дениса Басса.

За його словами, зовнішня позика буде залучена на термін до 10 років.

Процентна ставка за користування буде визначена під час прайсингу відповідно до кон'юнктури ринку на момент здійснення позики.

"У 2007 році столиця планує залучити позику на суму біля $300 млн. терміном до 10 років. Для обрання лід-менеджера, щоб забезпечити прозорість державних закупівель, будуть проведені процедури закупівлі відповідно до діючого законодавства", - заявив Басс.

Як повідомлялося, Київ уже тричі розміщав єврооблігації. У липні 2003 року місто розташувало п'ятирічні єврооблігації на суму $150 млн. із прибутковістю 8,75% річних (лід-менеджерами виступили JP Morgan, UBS Warburg і Dresdner Bank); у липні 2004 року - семирічні єврооблігації на суму $200 млн. під 8,625% (лід-менеджеры - Deutsche Bank та Morgan Stanley, що залучили банк Bayerische Hypo- und Vereinsbank AG у якості емітента боргових паперів); у жовтні 2005 року - десятилітні єврооблігації на суму $250 млн. під 7,98% річних (лід-менеджеры CityGroup та Credit Suisse First Boston).

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!