Прірва між бідними та багатими в Росії збільшується

П'ятниця, 2 березня 2007, 12:57

Розрив між малоприбутковими та високоприбутковими категоріями населення виріс в 2006 році в Росії до 15,3 рази з 14,9 рази в 2005 році, заявив у п'ятницю голова Мінекономрозвитку Росії Ґєрман Ґрєф.

Виступаючи в п'ятницю на засіданні уряду, міністр назвав проблему зростання диспропорції доходів різних категорій населення однією з головних у числі невирішених у минулому році.

Ґрєф відзначив, що невирішеними в Росії як і раніше залишаються також проблеми співвідношення середні пенсії та зарплати, повільного зростання обробної промисловості та низька диверсифікованість економіки. Міністр нагадав, що уряд планує до кінця 2009 року збільшити розмір пенсій до прожиткового мінімуму пенсіонерів.

Він відзначив необхідність удосконалювання законодавства щодо формування накопичувальної частини пенсій і створенню професійної пенсійної системи.

"У самий найближчий час нам необхідно прийняти рішення з комплексного реформування пенсійної системи, - наголосив міністр. – В іншому випадку країна зіткнеться з істотним недофінансуванням пенсійної системи та падінням коефіцієнту заміщення (співвідношення пенсій і зарплат)".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!