Ющенко підганяє житлову реформу

Понеділок, 19 березня 2007, 12:57

Житлово-комунальна реформа має потребу в інтенсивному прискоренні, тому що в цій сфері відсутні проривні ідеї і не вживаються конкретні заходи.

Так думку висловив президент Віктор Ющенко.

За інформацією прес-служби президента, Ющенко, поздоровляючи працівників житлово-комунальної галузі з професійним святом, відзначив необхідність прискорення реформи ЖКГ.

"Це - спільна справа Кабміну та місцевої влади", - вважає глава держави.

На його думку, у цьому питанні важливо "не допустити прийняття розрізнених рішень, реформа повинна розроблятися та впроваджуватися на основі комплексного підходу", - підкреслив він.

За словами президента, уряд зробило вже перші практичні кроки в цьому напрямку. Однак, за переконанням Ющенка, на важливих напрямках цієї роботи не видно "проривних ідей, конкретних заходів".

"Наприклад, майже нічого не зроблено щодо впровадження енергозберігаючих технологій, впала дисципліна розрахунків, зросли борги та прямі втрати", - зазначив керівник держави.

Таким чином, президент наполягає, що реформа житлово-комунального господарства повинна залишатися одним з важливих завдань уряду та місцевих органів влади.

"За цим стоять інтереси людей, їхнє комфортне та безпечне життя", - підкреслив він.

Крім того, Ющенко планує незабаром провести розширену нарада за участі профільних членів уряду і керівників обласних держадміністрацій, на якому зробить "контрольний огляд" ходу реформи ЖКГ.

День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення затверджений указом президента в 1994 році. Це професійне свято відзначається щорічно в кожну третю неділю березня.

Ліга

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!