Опозиціонери вирішили забрати в Януковича бізнес

Понеділок, 12 березня 2007, 15:12

Лідери опозиційних фракцій Верховної Ради вимагають від парламенту звільнити членів Кабміну, які пов’язані з бізнесом.

Про це на спільному брифінгу з лідером "Нашої України" В’ячеславом Кириленком заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

"Я думаю, що сьогодні прийшов час нарешті вимагати розірвання близьких стосунків між бізнесом і владою і потрібно видалити з Кабінету міністрів через звільнення в парламенті всіх міністрів-бізнесменів, які сьогодні практично зробили уряд бізнес-структурою діючої владної команди", - сказала вона.

За словами Тимошенко, владні бізнес-проекти "вирішуються зранку до вечора і абсолютно нічого не робиться для того, щоб країна отримала логічну стратегію розвитку"

Також вона наголосила, що опозиція вимагатиме "припинення корупції, яку уряд заподіяв в підприємницьких структурах", а саме ухвалення законопроекту щодо вироблення схеми повернення податку на додану вартість та скасування ліцензування експорту зерна, яке, на думку Тимошенко, "практично руйнує ринок".

"Також ми вимагаємо терміново припинити корупцію з несільськогосподарською землею і власністю на місцевому рівні, ухвалити закон про виключно аукціонну форму продажу та передачі в оренду цієї землі, а також комунальної та державної власності", - сказала вона.

"Нічого крім аукціонів, тому що сьогодні корупція, в тому числі і в місті Києві по землі досягла вже просто фантастичних розмірів", - додала Тимошенко.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!