Депутати відмовилися обмежувати підвищення тарифів на ЖКГ

П'ятниця, 9 лютого 2007, 14:21

Верховна Рада відмовилась обмежити розмір можливого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

"За" прийняття відповідного законопроекту "Про житлово-комунальні послуги" у першому читанні проголосували 198 народних депутатів з 435, зареєстрованих у сесійній залі.

Зокрема, не підтримали прийняття відповідного проекту закону фракція Партії регіонів (0 голосів) і фракція КПУ (0 голосів).

Крім того, за ухвалення даного законопроекту проголосували тільки 2 народних депутатів з фракції СПУ і 2 позафракційних народних депутатів.

За ухвалення законопроекту проголосували 118 членів фракції БЮТ і 76 - фракції "Наша Україна".

Проектом закону, розробленим лідером БЮТ Юлією Тимошенко та членом фракції БЮТ Ольгою Бондар, пропонувалося обмежити розмір можливого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та на встановлення безпосередньої залежності такого підвищення від темпів збільшення середньої зарплати працівників промисловості.

Проектом також передбачалося надання центральному органу виконавчої влади з питань регулювання електроенергетики права формувати державну політику щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення, водопостачання і водовідведення.

Проектом закону також передбачалося, що сума, сплачена за житлово-комунальні послуги, не може перевищувати 20% від сукупного доходу кожної конкретної родини.

При цьому лідер БЮТ Тимошенко, представляючи цей законопроект, наголосила, що під час підготовки до другого читання ця сума може бути зменшена з 20 до 10%.

ВР України також відмовилася направити даний проект закону на доопрацювання.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!