Азаров обіцяє вчасно компенсувати "Нафтогазу" ціну на російський газ

Середа, 7 лютого 2007, 11:22

Компенсація різниці в цінах на природний газ імпортного походження для НАК "Нафтогаз України", який вона поставляє виробникам теплової енергії для комунальних потреб, буде проводитися вчасно.

Про це повідомили у прес-службі Мінфіну.

Як відзначили у прес-службі, урядовий комітет з питань економічної політики 6 лютого схвалив проект постанови, у якому визначається механізм здешевлення газу для НАК "Нафтогаз України", який поставляє газ підприємствам, які виробляють теплоенергію для потреб населення.

Постановою передбачено проведення в одноденний строк розрахунків НАК "Нафтогаз України" по погашенню податкової заборгованості у спеціальний фонд державного бюджету й здійсненню видатків зі спеціального фонду на компенсацію компанії різниці між цінами.

Відповідно до закону про Держбюджет на цей рік передбачається компенсація різниці цін за рахунок погашення податкової заборгованості "Нафтогазу" на суму 2 млрд. 640 млн. гривень.

У прес-службі відзначають, що в такий спосіб не встановлюються різні ціни для різних учасників ринку, а відбувається компенсація до ринкових цін коштами бюджету в такій соціально чутливій і життєво необхідній сфері, як виробництво теплової енергії.

proUA

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!