Костусєв: "Одесаобленерго" стало на шлях виправлення

Середа, 21 лютого 2007, 14:03

На виконання рекомендацій Антимонопольного комітету ВАТ "ЕК Одесаобленерго" припинило дії з ознаками зловживання монопольним становищем.

Про це повідомила прес-служба АМКУ.

Так, монополіст врегулював розрахунки з ВАТ ПМК-15 "Дунайводбуд". Зокрема, обленерго зарахувало 8072,42 грн., неправомірно нарахованих підприємству за перевищення договірних обсягів електроспоживання, в рахунок оплати за активну електроенергію.

Як повідомлялося, "Одесаобленерго" вимагало від цього споживача виплати п'ятикратної вартості всієї спожитої за місяць енергії як за перевищення договірних обсягів.

При цьому, "Дунайводбуд" не перевищувало погоджених обсягів, а порушило на кілька днів термін оплати, за що мало сплатити пеню.

"Цього разу монополіст схаменувся вчасно, не чекаючи доки Антимонопольний комітет порушить справу та застосує фінансові санкції. Маю надію, що висновки, які з цієї ситуації зробило керівництво компанії, позначаться на подальшій діяльності обленерго, яке має працювати виключно в правовому полі", - зазначив голова Комітету Олексій Костусєв.

Як відомо, у 2005 році Комітет оштрафував ВАТ «ЕК Одесаобленерго» за аналогічне порушення на 100 тис. грн. Штраф було сплачено до державного бюджету.

"Економічна Правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!