Прокуратуру Києва нацькували на "Мистецький арсенал" Ющенка

Середа, 21 лютого 2007, 18:08

Прокуратура міста Києва встановила багатомільйонні зловживання при створенні культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал".

Про це повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури.

Зокрема, за даними прокуратури, у ході перевірки додержання бюджетного законодавства при створенні комплексу "Мистецький арсенал" викрито численні факти порушень, допущених службовими особами КП "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт", якими державі завдано багатомільйонних збитків, що підтверджується і висновками фахівців ГоловКРУ.

Зокрема, встановлено фінансових порушень на суму майже 9 млн. грн. та на понад 17 млн. грн. порушень при проведенні процедури закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, повідомили у прес-службі.

За результатами перевірки прокуратурою Києва порушено кримінальну справу за фактом зловживань службовими особами КП "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу.

Як повідомлялося, комплекс "Мистецький арсенал" створюється з метою презентації української культури, збереження і примноження національного мистецького багатства України.

Перший етап будівництва арсеналу має завершитися у 2009 році відкриттям першої черги музейного комплексу, другий і третій – передбачають побудову сучасного музейного комплексу на схилах Дніпра, центром якого буде "Мистецький арсенал", і до якого також входитиме сучасна, в тому числі і туристична інфраструктура.

Будівництво першої черги культурно-мистецького і музейного комплексу "Мистецький Арсенал" у Києві обійдеться в 1 млрд. 300 млн. грн.

У державному бюджеті на 2007 рік передбачено 75 млн. грн. на фінансування створення культурно-мистецького і музейного комплексу "Мистецький арсенал".

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!