Названо кращу для проживання країну

Понеділок, 19 лютого 2007, 19:20

Другий рік підряд Франція є найкращим місцем для проживання у світі.

Про це свідчить щорічний "Індекс якості життя" журналу International Living. У свою чергу, найгіршим місцем на Землі виявився Іран.

Так уже склалося, пише видання, що європейські країни завжди одержують більшість найвищих оцінок.

Так і цього року, у топ-10 найкращих країн для життя потрапили: Австралія на другому місці, Нідерланди – третє місце, Нова Зеландія - на четвертому. США поліпшили свої позиції: із сьомого торішнього місця вони опинилися на п'ятому місці у 2007 році. Швейцарія - на шостому, Данія - на сьомому місці, Італія - на восьмому, Люксембург - на дев'ятому місці. Варто зазначити, що Аргентина вперше потрапила в дану десятку. Вона зайняла десяту позицію.

Протягом 11 місяців автори "Індексу якості життя" розглядають країни усього світу: де життя є більш дешевим, де платять менше податків, де можна насолоджуватися кращою погодою, використовувати у своїх інтересах можливості на ринках, що з'являються..., місця, де можна було б почати нове життя і розвивати свій бізнес. Цього року індекс охопив 193 країни.

При формуванні індексу кожна країна розглядалася в дев'ятьох категоріях: вартість проживання, культура і дозвілля, економіка країни, навколишнє середовище, свобода, здоров'я, інфраструктура, безпека і ризик, клімат.

Торік у десятку таких країн потрапили: Франція, Швейцарія, Австралія, Данія, Нова Зеландія, Австрія, Сполучені Штати, Швеція, Фінляндія й Італія.

ЛігаБізнесІнформ

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!