Ющенко підтримав закон про реструктуризацію заборгованості в ЖКГ

Понеділок, 8 січня 2007, 18:27

Президент Віктор Ющенко підписав Закон "Про реструктуризацію заборгованості за надані послуги з утримування будинків і споруджень і прибудинкових територій і комунальні послуги, що виникла за станом на 1 грудня 2006 року", прийнятий парламентом 20 грудня 2006 року.

Про це повідомили в прес-службі глави держави.

При цьому Кабінету Міністрів доручено розробити й подати на розгляд Верховної Ради України законопроект про реструктуризацію заборгованості підприємств – надавачів житлово-комунальних послуг перед енергопостачальними компаніями за використані енергоносії.

Крім цього, глава держави також підписав Закон "Про внесення зміни в статтю 3 Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення постійного функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу", прийнятий парламентом 22 грудня 2006 року.

Законом пропонується внести зміни в пункт 3.4 статті 3 Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення постійного функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу", установивши, що передбачена зазначеним Законом процедура погашення заборгованості підприємствами паливно-енергетичного комплексу, зафіксована станом на 1 січня 2005 року, діє до 31 січня 2008 року. Тепер термін дії такої процедури встановлено до 31 грудня 2006 року.

proUA

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!