Туркменська опозиція: ми не говорили в Києві про газ

Понеділок, 25 грудня 2006, 17:55

Лідери опозиційного Союзу демократичних сил Туркменістану заявляють, що в ході перебування в Україні "ніяких переговорів з економічних питань" не проводиться.

Про це вони заявили на прес-конференції в Києві в понеділок.

Відповідаючи на запитання про те, чи спілкувалися лідери опозиційних сил Туркменістану в ході своїх переговорів в Україні про можливості перегляду угод по поставках туркменського газу в обмін на підтримку з української сторони, лідер суспільно-політичного руху "Ватан", екс-віце-прем'єр, екс-голова Центробанку Туркменістану Худайберди Оразов підкреслив, що на даному етапі в ході їхнього перебування в Україні "ніяких переговорів по економічних питаннях" не проводиться.

Опозиціонери також заявляють, що угоди по поставках туркменського газу не будуть переглянуті.

Крім того, Оразов підкреслив, що питаннями, які стосуються економічного співробітництва двох країн, повинні займатися відповідні економічні структури.

У свою чергу, голова Республіканської партії Туркменістану, екс-посол Туркменістану в Туреччині Нурмухаммед Ханамов підкреслив, що ніяких змін у раніше укладених контрактах по поставках газу не буде.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що представники опозиційних політичних сил Туркменістану просять українських політиків і представників громадськості допомогти їм прийти до влади в країні після смерті президента Сапармурата Ніязова в обмін на впорядкування поставок газу в Україну.

proUA

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!