Рибак: тарифи в Києві зросли обґрунтовано

Четвер, 16 листопада 2006, 20:07

Тарифи на житлово-комунальні послуги в Києві збільшено обґрунтовано.

Про це 16 листопада заявив віце-прем`єр-міністр, міністр будівництва, архітектури і ЖКГ Володимир Рибак на прес-конференції, передає УНІАН.

За його словами, аналіз обґрунтування збільшення тарифів на послуги ЖКГ у Києві, проведений міжвідомчою комісією, не виявив у діях київської влади ніяких відхилень від діючих порядків формування тарифів.

За інформацією міністра, основним чинником, який призвів до різкого зростання тарифів у 3,4 рази, став невчасний перегляд їх рівня відповідно до зміни економічних показників.

Тарифи на водопостачання не переглядалися з 1999 року, квартирна плата – з 2000 року, тарифи на опалення й гарячу воду – з 2002 року.

На зростання тарифів вплинули також подорожчання енергоносіїв у 3,25 рази, підвищення рівня заробітної плати у зв`язку зі збільшенням мінімальної зарплати із 74 грн. у 1999 р. до 400 грн. у 2006 р., збільшення середньої зарплати в Києві за 9 місяців на 302 грн. до 1655 грн., а також необхідність проведення ремонту водо- і тепломереж, облаштування будинків лічильниками для води.

Міністр підтвердив інформацію, одержану з чотирьох областей про те, що люди, які не можуть платити за житлово-комунальні послуги, виписуються з квартир.

"Це для країни нове явище. Тому на сьогоднішній день починаємо думати, що з цим робити", - сказав Рибак.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!