Житло для молоді потребує 18-20 млрд. грн. вкладень

Четвер, 22 червня 2006, 11:26

Для забезпечення житлом молодих родин, які офіційно перебувають на квартирному обліку, необхідно близько 18-20 млрд. грн.

Про це повідомив глава Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Валерій Омельчук 19 червня, передає "Інтерфакс-Україна".

"Офіційно на квартобліку в Україні перебувають близько 90 тис. молодих родин, хоча, за нашими оцінками, таких родин до 600 тис. Для того, щоб забезпечити тих, які офіційно перебувають на квартобліку, потрібно 18-20 млрд. грн. ", — сказав він.

Омельчук повідомив, що на сьогодні клієнтами Держфонду стали близько 25 тис. родин, з яких 8 тис. — одержали кредити по держпрограмі пільгового кредитування, 17,5 тис. — по програмі часткової компенсації ставок іпотечних кредитів комерційних банків.

Держфонд сприяння молодіжному житловому будівництву в 2005 році збільшив в 6,8 разів кількість кредитів молодим родинам на будівництво й придбання житла.

В 2005 році фонд і його регіональні управління за рахунок коштів загального фонду держбюджету направили на фінансування програм фонду 130 млн. грн.

В 2006 році молодіжне кредитування буде профінансовано з держбюджету на суму 160 млн. грн.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!