Розслідування

Як "регіонали" заробляють на елітних вертольотах
Свої послуги "Марс РК" надаватиме 35 місяців за "смачну" суму - 160 млн грн або 20 млн дол. Тобто експлуатація вертольотів протягом трьох років коштуватиме майже на 7 млн дол дорожче, ніж новий вертоліт Augusta AW139.
Партнерами ExxonMobil та Shell стануть фірми із "спального" району
Розробка Чорноморського шельфу, схоже, буде відбуватися за схемою, аналогічною до схеми майбутнього видобутку сланцевого газу: створення фірм-"метеликів" для отримання "відкатів". Чи знають про це світові гіганти?
Як чиновники збагачуються на мирному атомі
І без прихованих протоколів, наведених Держфінінспекцією, цілком зрозуміло, яке свавілля панує в "Енергоатомі". Відповідно до інформації аудиту, при закупівлі послуг з оцінки вартості активів НАЕК обрала переможцем компанію, яка запропонувала у 12 разів вищу суму порівняно з пропозицією іншого претендента.
Володимир Антонов: Столар і троє інших вкрали Конверсбанк і мої гроші
"Ключову роль в цій історії відіграє Стрижак, оскільки у Стрижака-старшого є великий адміністративний ресурс. Він суддя Конституційного суду. Роль другого плану відводиться Столару, оскільки він нардеп від правлячої партії і нічого не боїться. Ну і, власне, тіньові партнери - Рейніс Тумовс і Вадим Котович". (Рос.)
Хто контролює "обнал"?
Хто ж "кришує" "держпрограму? Деякі учасники ринку задаються питанням: чи це не Клименко, разом з колишнім податківцем, а тепер міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком? Інколи також називають дуже впливових донецьких бізнесменів. А іноді звучить й інше питання: чи не є "дахом" обнальних схем "батько" податкової - прем’єр Микола Азаров?
Вибір Богатирьової
Міністерство охорони здоров'я збирається купити ліки для хворих на СНІД, частина яких вдвічі-втричі дорожча від звичайних цін. Якщо клерків очільниці відомства Раїси Богатирьової не підправити, то 20% із 185 млн грн можуть бути витрачені неефективно.
Як заробляли на Євро-2012. Кримінальні справи
Кримінальні справи свідчать, що різні генпідрядники будівництва об’єктів до "Євро-2012" працювали за одними і тими ж схемами та з одними і тими ж людьми. Логічно припустити, що всі ці дії мали одного координатора.
Як чиновники доять Аграрний фонд
Якщо підсумувати усі збитки, яких зазнала держава в результаті сумнівних операцій, та зафіксовану недостачу, то виходить близько 2 млрд грн. І це, схоже, ще неповна картина.
9634. FAQ
Коаліція шахраїв і злодіїв протягла найбільш корупційний закон в історії України, який дозволяє можновладцям щорічно "пиляти" 300 млрд грн. Мовобоязний Литвин підписав все це добро і тихенько передав Януковичу. (Рос.)
Ресторатори платитимуть за музику людям Табачника?
Спочатку визначався заклад, який не уклав угоду про сплату роялті. Представники ліги телефонували туди і повідомляли, що їх заклад - у списку порушників. Зазвичай власники не знали про таку організацію і про те, що за музику потрібно платити.
Хто заробляє на Євро-2012. Зізнання генпідрядника "Олімпійського"
Нещодавно сталася подія, яка породила ще більше підозр щодо долі державних мільярдів, які йшли на реконструкцію "Олімпійського". Адже людина, яка ними розпоряджалася, офіційно визнала себе винною у економічному злочині.
Безнадійні борги Дмитра Святаша Частина 2
"Корпорація "АІС" з 2008 року називається "Корпорація "Співдружність Комп". У Господарському суді Харківської області лежить справа про банкрутство цієї "Співдружності". Вона ініційована "ВТБ Банком", і вже 12 вересня 2011 року було введено процедуру розпорядження майном боржника. Загальна цифра вимог кредиторів до неї вражаюча - більше 2 млрд грн.