Розслідування

РАДИКАЛьна оборудка. Як вивести з банку активи на сотні мільйонів
"Шахраї вчинили злочин не тільки проти клієнтів банку, чиїм майном вони заволоділи, а й проти інтересів держави, бо вона виплачує людям гарантовані внески за вкладами". Чи турбує це колишніх "ефективних менеджерів"?
Аукціони "Укргазвидобування". Справа Курченка живе та процвітає
Після втечі Сергія Курченка політичні угрупування розпочали боротьбу за контроль над ринком енергоресурсів. "ЕП" проаналізувала, що змінилося на ринку продажу скрапленого газу і хто зайняв місце "младоолігарха".
Застряглі в мережі. Остання справа проти Януковича
З усіх справ, у яких звинувачували Януковича, справа по фінансуванню спеціальної мережі - це єдина кримінальна досудова справа, в якій екс-президента можна викрити за підписання паперів
Адміністрація морпортів України: вбити своїх, щоб чужі зігрілися
"Українська правда" дізналася про непублічні плани Міненерго - закласти зібрані в портах гроші, необхідні для життєдіяльності акваторій та розвитку інвестиційних проектів, під кредит НАК "Нафтогаз України", щоб купити газ для опалювального сезону.
Невиліковний Аграрний фонд. Хто продовжує заробляти на державній компанії
Для пересічного громадянина, ПАТ "Аграрний фонд" - це нудна і безлика структура. Проте, людина "в темі" одразу розуміє, які компанія, що займається закупівлею, зберіганням та перевезенням зерна у великих обсягах, дає величезні можливості для збагачення.
План для ДПЗКУ. Як вивести 23 мільйони доларів
За півтора року філософія управління державними компаніями нітрохи не змінилася. Документи підтверджують, що з найбільших держкорпорацій продовжують виводитися кошти, і їм згори спускають відповідні плани.
Кругообіг газу в природі. Порошенко "віджимає" Ахметова?
Головне питання до "деолігархізації": вона проводиться заради справедливості чи заради "своїх"? Все, що відбувається, - стародавня українська гра: хто має владу, тому щастить у бізнесі. Зміна влади призводить до перерозподілу власності.
Як ДПЗКУ перетворилася на корпорацію монстрів
Державний трейдер купував зерно за гроші китайського контракту. Двадцять кораблів доправили товар, покупці розрахувалися з офшорами, але жоден долар на рахунки ДПЗКУ не надійшов. Так украли 132 млн дол.
Водоканали Бойка: фінал історії
Тепер можна побачити більш чіткий зв'язок між Полочаніновим та Бойком, який взяв "під крило" компанію-концесіонера, а після втечі Януковича та стабілізації ситуації передав "Білоцерківводу" справжнім бенефіціарам схеми.
Сімейні традиції Калетніків
Цікава методика, за якою "віджималося" майно. Селянам пропонували суму, удвічі меншу за номінальну. У випадку відмови обіцяли не дати нічого. Калетніки скористалися необізнаністю членів громади і скупили майно за безцінь.
Золотий вік Ставицького: порочне коло
Після оборудки з "Межигір'ям" Ставицький усвідомив: державні інтереси можна легко принести в жертву приватним. Повернувшись у "Надра", він перетворив державну компанію на частину бізнес-імперії своєї родини та її партнерів.
Золотий вік Ставицького: державне корпоративне управління
Чи не кожному відома ситуація навколо виведення з державної власності "Межигір'я" за участі Ставицького в інтересах Януковича. Між тим, ця історія містить один яскравий вимір, що залишився поза увагою громадськості.
Підпишіться на наші повідомлення!