Розслідування

Як ДПЗКУ перетворилася на корпорацію монстрів
Державний трейдер купував зерно за гроші китайського контракту. Двадцять кораблів доправили товар, покупці розрахувалися з офшорами, але жоден долар на рахунки ДПЗКУ не надійшов. Так украли 132 млн дол.
Водоканали Бойка: фінал історії
Тепер можна побачити більш чіткий зв'язок між Полочаніновим та Бойком, який взяв "під крило" компанію-концесіонера, а після втечі Януковича та стабілізації ситуації передав "Білоцерківводу" справжнім бенефіціарам схеми.
Сімейні традиції Калетніків
Цікава методика, за якою "віджималося" майно. Селянам пропонували суму, удвічі меншу за номінальну. У випадку відмови обіцяли не дати нічого. Калетніки скористалися необізнаністю членів громади і скупили майно за безцінь.
Золотий вік Ставицького: порочне коло
Після оборудки з "Межигір'ям" Ставицький усвідомив: державні інтереси можна легко принести в жертву приватним. Повернувшись у "Надра", він перетворив державну компанію на частину бізнес-імперії своєї родини та її партнерів.
Золотий вік Ставицького: державне корпоративне управління
Чи не кожному відома ситуація навколо виведення з державної власності "Межигір'я" за участі Ставицького в інтересах Януковича. Між тим, ця історія містить один яскравий вимір, що залишився поза увагою громадськості.
З новим тендером, Ігоре Валерійовичу!
Автор перевірив останні десять тендерів, у яких перемогла "Авіас". На всіх торгах поважну фірму Коломойського супроводжувало ТОВ "Т.О.Н.". Розслідування показало, що ця фірма має спільні координати із структурами "Привату".
Така прокладка потрібна самому
Український прем'єр сам назвав післяреволюційний уряд урядом камікадзе. Правда, згодом виявилося, що у крісла сіли люди, які не те що не готові чимось жертвувати заради країни - вони не можуть виконати елементарні посадові обов'язки.
Фонд соцстраху: перемога над оздоровленням
З кишень українців у кишеню невловимих структур витікають мільйони гривень. Санаторії кажуть - з вини фонду. У фонді переводять стрілки на санаторії. Хто залатає чорну діру?
Чому ФДМ блокує будівництво авіахабу (оновлено)
Потенційні інвестори переконані: крім спонукання до хабара є ще одна причина безпідставного затягування керівництвом фонду реалізації проекту аеропорту в Узині: конкуренція з подібним російським проектом.
QB Finance: черговий обман?
Тридцять співробітників компанії намагаються брати з вкладників суми від 10 тис дол. Інформацію про потенційних клієнтів вони, схоже, отримують з нелегально отриманих баз даних. Через це QB Finance свої послуги активно не рекламує.
Концесія: Піррова перемога
Запекла боротьба двох бізнес-угруповань за тепломережі Білої Церкви триває. Тимчасом затягування передавання об'єкта в концесію може спричинити біду. Як позначаться морози на зношених трубах, не знає ніхто.
Як "покращувався" кум Януковича
Колишній керівник "Південної залізниці" - лише один представник "когорти ображених". Це плем'я втратило контроль над "Укрзалізницею", але хоче повернутися саме і повернути старі схеми, щоб і далі годувати "сім'ю".