Розслідування

Така прокладка потрібна самому
Український прем'єр сам назвав післяреволюційний уряд урядом камікадзе. Правда, згодом виявилося, що у крісла сіли люди, які не те що не готові чимось жертвувати заради країни - вони не можуть виконати елементарні посадові обов'язки.
Фонд соцстраху: перемога над оздоровленням
З кишень українців у кишеню невловимих структур витікають мільйони гривень. Санаторії кажуть - з вини фонду. У фонді переводять стрілки на санаторії. Хто залатає чорну діру?
Чому ФДМ блокує будівництво авіахабу (оновлено)
Потенційні інвестори переконані: крім спонукання до хабара є ще одна причина безпідставного затягування керівництвом фонду реалізації проекту аеропорту в Узині: конкуренція з подібним російським проектом.
QB Finance: черговий обман?
Тридцять співробітників компанії намагаються брати з вкладників суми від 10 тис дол. Інформацію про потенційних клієнтів вони, схоже, отримують з нелегально отриманих баз даних. Через це QB Finance свої послуги активно не рекламує.
Концесія: Піррова перемога
Запекла боротьба двох бізнес-угруповань за тепломережі Білої Церкви триває. Тимчасом затягування передавання об'єкта в концесію може спричинити біду. Як позначаться морози на зношених трубах, не знає ніхто.
Як "покращувався" кум Януковича
Колишній керівник "Південної залізниці" - лише один представник "когорти ображених". Це плем'я втратило контроль над "Укрзалізницею", але хоче повернутися саме і повернути старі схеми, щоб і далі годувати "сім'ю".
Відкат за конфіскат
У 2012 році організаторів торгів було чотири, у 2013 – три. Але у листопаді 2013 року після приходу на посаду голови ДВС Валерія Дудінова "Юстиція" та "Укрспецторг Групп" було позбавлено права продавати конфіскат "за системні порушення". Таким чином, увесь прибуток за проведення аукціонів стікається до кишень власників "Ниви-В. Ш."
Довга дорога "швидкої допомоги"
Падіння диктатора та крах його вертикалі повертає країну до часів корпоративних воєн. Якщо раніше конфлікти вирішували "портрет" або "сім'я", то тепер настають часи пошуку покровителів у владі та обхідних шляхів у судах.
Концесія: історія провалу
Через недосконалий механізм концесій місцеві громади по всій Україні втрачають своє майно. За непрозорими схемами його продовжують концентрувати фінансово-промислові групи. Без негайних змін до законодавства не обійтися.
Кримінал вдає з себе героїв революції
26 березня до України мають привезти головного фігуранта справи про розкрадання коштів "Родовід Банку" - Олександра Шепелева. Він відкликав другу апеляцію до влади Угорщини щодо представлення йому статусу політичного біженця, аби повернутися в Україну та мати справу з місцевою Фемідою. Чи сподівається ця особа на політичну амністію?
Як "відмити" гроші селян
Повірити, що кум Януковича не мав частки у "схемі", важко. Утім, щодо "смотрящої", він, схоже, не брехав. Джерела кажуть про жінку, яка і зараз працює у Держсільгоспінспекції і має неабиякий вплив на голову відомства.
Англійський суд визнав "інвестора" ТВі брехуном
Рішення англійського суду не матиме в Україні жодних юридичних наслідків. ТВі вже не повернеться до колишнього режиму роботи. Проте, вирок Високого суду є важливим для з'ясування, що саме відбулося наприкінці квітня 2013 року: влада використала брудні механізми для придушення невигідного їй ЗМІ.