Розслідування

Хто контролює "обнал"?
Хто ж "кришує" "держпрограму? Деякі учасники ринку задаються питанням: чи це не Клименко, разом з колишнім податківцем, а тепер міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком? Інколи також називають дуже впливових донецьких бізнесменів. А іноді звучить й інше питання: чи не є "дахом" обнальних схем "батько" податкової - прем’єр Микола Азаров?
Вибір Богатирьової
Міністерство охорони здоров'я збирається купити ліки для хворих на СНІД, частина яких вдвічі-втричі дорожча від звичайних цін. Якщо клерків очільниці відомства Раїси Богатирьової не підправити, то 20% із 185 млн грн можуть бути витрачені неефективно.
Як заробляли на Євро-2012. Кримінальні справи
Кримінальні справи свідчать, що різні генпідрядники будівництва об’єктів до "Євро-2012" працювали за одними і тими ж схемами та з одними і тими ж людьми. Логічно припустити, що всі ці дії мали одного координатора.
Як чиновники доять Аграрний фонд
Якщо підсумувати усі збитки, яких зазнала держава в результаті сумнівних операцій, та зафіксовану недостачу, то виходить близько 2 млрд грн. І це, схоже, ще неповна картина.
9634. FAQ
Коаліція шахраїв і злодіїв протягла найбільш корупційний закон в історії України, який дозволяє можновладцям щорічно "пиляти" 300 млрд грн. Мовобоязний Литвин підписав все це добро і тихенько передав Януковичу. (Рос.)
Ресторатори платитимуть за музику людям Табачника?
Спочатку визначався заклад, який не уклав угоду про сплату роялті. Представники ліги телефонували туди і повідомляли, що їх заклад - у списку порушників. Зазвичай власники не знали про таку організацію і про те, що за музику потрібно платити.
Хто заробляє на Євро-2012. Зізнання генпідрядника "Олімпійського"
Нещодавно сталася подія, яка породила ще більше підозр щодо долі державних мільярдів, які йшли на реконструкцію "Олімпійського". Адже людина, яка ними розпоряджалася, офіційно визнала себе винною у економічному злочині.
Безнадійні борги Дмитра Святаша Частина 2
"Корпорація "АІС" з 2008 року називається "Корпорація "Співдружність Комп". У Господарському суді Харківської області лежить справа про банкрутство цієї "Співдружності". Вона ініційована "ВТБ Банком", і вже 12 вересня 2011 року було введено процедуру розпорядження майном боржника. Загальна цифра вимог кредиторів до неї вражаюча - більше 2 млрд грн.
Безнадійні борги Дмитра Святаша
Очевидно, Святаш опинився у скруті. Справа навіть не в тому, що він став біднішим. За рейтингом "Фокусу", в 2011 році статки Святаша оцінюються $78,4 мільйона. Просто настав час сплатити борги, а їх у підприємств Святаша навіть більше, ніж коштують його численні бізнеси.
Хто отримає порти: Ахметов чи "сім'я"
Вступ "сімейних" на територію Ахметова за частиною портових активів може свідчити про серйозний конфлікт інтересів, який підсилює і без того відчутну напруженість між цими фігурами і не обіцяє нічого хорошого для самих портів.
Хто заробляє на Євро-2012? Львівські мільярди
Модель, уточнив депутат, була така: якщо компанія хоче виконувати замовлення за субпідрядом, вона повинна удвічі завищити кошторис. Оплатити з цього кошторису реальні затрати і свою рентабельність, а іншу половину в кейсі віддати людині "Х".
Підпишіться на наші повідомлення!