Інтерв'ю

Валерія Гонтарева: Я не проти, якщо пан Ахметов сьогодні прийде і захоче купити банк
Коломойський, побачивши Гонтареву і журналістів УП, розпливається в усмішці. Глава Нацбанку вітається, але не приховує здивування. Для неї ця зустріч така ж несподівана, як і для нас. Глава НБУ, втім, заперечує наявність будь-яких вказівок їй як главі Нацбанку та наполягає на повній незалежності центробанку. (Рос.)
Засновник Depositphotos: Щоб створити п'ятий фотобанк у світі, не обов'язково їхати з України
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Цього разу - із засновником DepositPhotos Дмитром Сєргєєвим.
Микола Кміть: Наше об'єднання з "Боржомі" було більш вдалим, ніж злиття Mercedes і Chrysler
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Цього разу - із засновником ТМ "Моршинська" Миколою Кмітем.
Андрій Рева: Ми не можемо піти на монетизацію субсидій
В другій частині голова Мінсоцполітики розповів, чому зараз не варто проводити монетізацію субсидій, чому немає сенсу вводити накопичувальну систему, і як знизити ризики надання соціальних виплат терористам та шахраям.
Андрій Рева: Підвищення пенсійного віку — це варіант
Як догодити МВФ і вирішити проблему дефіцита Пенсійного фонду? Чому, знижуючи ЄСВ, треба підвищувати пенсійний вік. І чому українским чиновникам треба доводити МВФ, що з головою у них все нормально. Про все це в розмові ЕП з головою Мінсоцполітики Андрієм Ревою.
Ігор Гуменний: Я дуже не хотів займатися бартером, але вийшло навпаки
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Цього разу - із співвласником торгово-промислового холдингу UBC Group Ігорем Гуменним.
Артур Міхно, Work.ua: за рік зарплати зросли на 25-30% як у вакансіях, так і в резюме
Як був створений найуспішніший український проект з пошуку роботи, на чому він заробляє, навіщо витрачає великі гроші на офлайн рекламу, з чим пов'язане небувале зростання вакансій на ринку праці. Про це ЕП поговорила з співзасновником Work.ua Артуром Міхно.(Рос.)
Співвласник Jooble: Українські компанії продають за кордон "неперероблене IT-вугілля"
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Цього разу з IT-підприємцем, і співзасновником пошукової системи вакансій Jooble.
Власник Saturn: На побутовій техніці для Європи повинен бути надпис не Made in China, а Made in Ukraine
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Шосте — із Олександром Громико — засновником та президентом виробника побутової техніки Saturn, що входить до KTD Group.
Сергій Будкін: Олігархи "здулися"
Скільки коштують українські банки, чому Україні не вдається приватизація, якими будуть наслідки Panamagate, що буде з олігархами у найближчі роки, і хто їх замінить. (Рос.)
Андрій Коболєв: Депутати пропонують свої компанії, щоб продавати нам газ з Європи
У заключній частині інтерв'ю глава "Нафтогазу" розповів про стосунки з Коломойським і главою "Укрнафти", світоглядні відмінності з Мартиненком, "корупцію" в компанії, спілкування з Порошенком і про свій найдовший коридор. (Рос.)
Андрій Коболєв: Мирової з "Газпромом", мабуть, не буде
Глава "Нафтогазу" розповів про те, хто привів його на керівну посаду, про плани реформування ринку і про стосунки компанії з "Газпромом". (Рос.)
Заможні українці, які самі себе зробили. "Як я став співвласником "Нової пошти"
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Друге - з власником компанії "Нова пошта" В'ячеславом Климовим
Олег Сич: Під час хакерської атаки на українські обленерго у антивірусів не було шансів
Розробник першого українського антивірусу розповів, як продукту вдається конкурувати зі світовими брендами, чому український антивірус не люблять в Україні, чим відрізняються хороші антивіруси від поганих, і чи використовують їх у своїх цілях спецслужби. (Рос.)
Заможні українці, які самі себе зробили. "Як я став… Пилипюком"
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Перше - з власником луцької компанії "Модерн-експо" Петром Пилипюком.
Голова ЄБРР в Україні: У 2016 розраховуємо інвестувати в Україну близько мільярда євро
Директор представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер розповів ЕП, чому банк інвестує в українську банківську систему, як збирається підтримувати IT-проекти, і скільки ЄБРР збирається вкласти в Україну в 2016 році.(Рос.)
Власник "Креатива": Я готовий продати свою частку хоч завтра
Артур Гранц - непублічний бізнесмен. До вересня минулого року його ім'я рідко згадувалося в ЗМІ. Все змінилося після того як він став учасником однієї з найгучніших угод на українському ринку - покупки агрохолдингу "Креатив"(Рос.).
"Варшавське приниження". Ілля Кенігштейн розповів, як PayPal кинула "кістку" Україні
Засновник львівського "Креативного кварталу" Ілля Кенігштейн розповів ЕП, чим закінчилися переговори НБУ та PayPal, і з якою зневагою міжнародна компанія ставиться до України. (Рос.)
Ігор Уманський: Не уявляю, за яких умов МВФ може піти на виділення траншу
"Якщо ми удвічі зменшуємо єдиний соціальний внесок, слід скасовувати пенсії і переводити Пенсійний фонд у статус агента з виплати мінімальних допомог. Інший варіант - тотально скорочувати кількість пенсіонерів, підвищувати пенсійний вік на 10-15 років". (Рос.)
Власник GoodWine: І багаті, не дуже публічні і публічні люди, купують контрабанду
"Мрію скоротити бухгалтерію. Хотілось би мати швейцарські прецеденти, коли держава нам говорить: "Хлопці, давайте домовимося. У вас проста система, ви платите відсоток від обороту і все. Не тримайте надбудов у себе".