Інтерв'ю

Власник Saturn: На побутовій техніці для Європи повинен бути надпис не Made in China, а Made in Ukraine
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Шосте — із Олександром Громико — засновником та президентом виробника побутової техніки Saturn, що входить до KTD Group.
Сергій Будкін: Олігархи "здулися"
Скільки коштують українські банки, чому Україні не вдається приватизація, якими будуть наслідки Panamagate, що буде з олігархами у найближчі роки, і хто їх замінить. (Рос.)
Андрій Коболєв: Депутати пропонують свої компанії, щоб продавати нам газ з Європи
У заключній частині інтерв'ю глава "Нафтогазу" розповів про стосунки з Коломойським і главою "Укрнафти", світоглядні відмінності з Мартиненком, "корупцію" в компанії, спілкування з Порошенком і про свій найдовший коридор. (Рос.)
Андрій Коболєв: Мирової з "Газпромом", мабуть, не буде
Глава "Нафтогазу" розповів про те, хто привів його на керівну посаду, про плани реформування ринку і про стосунки компанії з "Газпромом". (Рос.)
Заможні українці, які самі себе зробили. "Як я став співвласником "Нової пошти"
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Друге - з власником компанії "Нова пошта" В'ячеславом Климовим
Олег Сич: Під час хакерської атаки на українські обленерго у антивірусів не було шансів
Розробник першого українського антивірусу розповів, як продукту вдається конкурувати зі світовими брендами, чому український антивірус не люблять в Україні, чим відрізняються хороші антивіруси від поганих, і чи використовують їх у своїх цілях спецслужби. (Рос.)
Заможні українці, які самі себе зробили. "Як я став… Пилипюком"
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Перше - з власником луцької компанії "Модерн-експо" Петром Пилипюком.
Голова ЄБРР в Україні: У 2016 розраховуємо інвестувати в Україну близько мільярда євро
Директор представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер розповів ЕП, чому банк інвестує в українську банківську систему, як збирається підтримувати IT-проекти, і скільки ЄБРР збирається вкласти в Україну в 2016 році.(Рос.)
Власник "Креатива": Я готовий продати свою частку хоч завтра
Артур Гранц - непублічний бізнесмен. До вересня минулого року його ім'я рідко згадувалося в ЗМІ. Все змінилося після того як він став учасником однієї з найгучніших угод на українському ринку - покупки агрохолдингу "Креатив"(Рос.).
"Варшавське приниження". Ілля Кенігштейн розповів, як PayPal кинула "кістку" Україні
Засновник львівського "Креативного кварталу" Ілля Кенігштейн розповів ЕП, чим закінчилися переговори НБУ та PayPal, і з якою зневагою міжнародна компанія ставиться до України. (Рос.)
Ігор Уманський: Не уявляю, за яких умов МВФ може піти на виділення траншу
"Якщо ми удвічі зменшуємо єдиний соціальний внесок, слід скасовувати пенсії і переводити Пенсійний фонд у статус агента з виплати мінімальних допомог. Інший варіант - тотально скорочувати кількість пенсіонерів, підвищувати пенсійний вік на 10-15 років". (Рос.)
Власник GoodWine: І багаті, не дуже публічні і публічні люди, купують контрабанду
"Мрію скоротити бухгалтерію. Хотілось би мати швейцарські прецеденти, коли держава нам говорить: "Хлопці, давайте домовимося. У вас проста система, ви платите відсоток від обороту і все. Не тримайте надбудов у себе".
Дмитро Дубілет: Банки переживають за платіжний бізнес, озираючись на ті ж Apple, Google, PayPal
Навіщо "Приватбанк" запускає несподівані сервіси, чи бояться банки стартапів і що буде з iGov в 2016 році. (Рос.)
Голова "Укрнафти": При ціні нафти нижче $25 наш бізнес почне руйнуватися
Директор компанії Марк Роллінс розповів ЕП, як часто і про що він говорить з Ігорем Коломойським, чому досі не звільнені "приватівські" менеджери, як "Укрнафта" планує повертати податкові борги, і що завтра може статися з компанією через ситуацію на нафтовому ринку. (Рос.)
Ігор Білоус: Чи має вплив Кононенко? Має. Чи має вплив Мартиненко на "Енергоатом"? Має
Керівник Фонду держмайна розповів, що відбувається за кулісами анонсованої великої приватизації: хто з олігархів йому часто телефонує, як відсікти росіян від конкурсів, і чому міністерства зволікають з передаванням активів.
Всеволод Кожемяко: Чомусь не чув оплесків на адресу міністра Павленка
Чому харківського мільйонера і власника компанії "Агротрейд" Всеволода Кожемяко переслідує місцева влада, і чому аграрний міністр не заслуговує на оплески? Про це ЕП поговорила із завсідником рейтингу найбагатших українців. (Рос.)
Євген Сисоєв: Масштаб подій в нашій IT-галузі унікальний навіть для Європи
Ми четверті в Україні за обсягом валютної виручки після металургії, АПК і машинобудування. Через п'ять-сім років IT може стати експортною галуззю номер один. На глобальному ринку конкурентоспроможність української сталі значно поступається конкурентоспроможності українських IT-рішень. (Рос.)
Геннадій Зубко: Світовий банк - це не благодійна організація
Віце-прем'єр розповів ЕП, що чекає на місцеві громади наступного року, чому блокується вибірка коштів міжнародних організацій, кому передадуть землю і як може змінитися структура Кабміну.
Заступник міністра фінансів Артем Шевальов: Ми хочемо перевести держбанки в режим незалежності
Держава не обов'язково повинна володіти банками. Якщо вона зможе протягом десяти років продати без шкоди для платників податків 80% акцій, то нехай продає, наповнює бюджет, а на решту 20% буде отримувати дивіденди. (Рос.)
Глава MasterCard Europe в Україні: Тільки 15% грошового трафіку протікає в безготівковій формі
У 2013 році в нас було 180 банків. Для країни з населенням понад 40 млн це занадто багато. Наприклад, в Індії працює всього близько десяти банків. Чистка банківської системи рано чи пізно повинна була статися. (Рос.)