Інтерв'ю

Володимир Омелян: Я не готовий нести відповідальність за тих, кого призначили до мене
Міністр інфраструктури розповів ЕП, як потрапив до уряду, чи впливають на його рішення "Народний фронт" та керівник МВС Арсен Аваков, а також що буде з автомобільною мережею, і коли в Україні з'явиться дорожній фонд.
Олексій Вадатурський: У владі досі залишається кланова система
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Власник одного з найбільших зернотрейдерів країни "Нібулона" — Олексій Вадатурський — став наступним гостем проекту.
Дмитро Вовк: В ціні вугілля закладені додаткові чайові
27-річний глава НКРЕКП розповів про свої стосунки з президентом, прем'єром, двома міністрами енергетики, найвпливовішим депутатом з фракції БПП, енергетичними олігархами, а також про нові ціни на вугілля. (Рос.)
Власник компанії Vioil: У бізнесі неможливо стояти. Відсутність дії — завжди шлях до банкрутства
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Цього разу — із власником Vioil Віктором Пономарчуком.
Владислав Чечоткін: Багато чого в цій країні неможливо вирішити без хабарів
ЕП разом із проектом "Як я став…" продовжує публікувати інтерв'ю з найуспішнішими підприємцями України, яких буде 100. Наступним гостем проекту став власник інтернет-магазину "Розетка" Владислав Чечоткін.
Власник Le Boutique: Україна в майбутньому стане екосистемою для стартапів
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Цього разу - з власником комерційної веб-платформи Le Boutique Андрієм Дрогобицьким.
Westinghouse: будівництво заводу в Україні очікувано збиткове
Віце-президент компанії Westinghouse Азіз Даг висловив свою думку щодо будівництва заводу з виробництва ядерного палива, розповів про умови роботи в Україні і відносини топ-менеджменту з Юрієм Іванющенком і Миколою Мартиненком. (Рос.)
Ростислав Троценко, WebMoney.ua: Не зрозуміло, хто і як поверне електронні кошти клієнтам Фідобанку
Директор з комунікацій WebMoney.ua розповів, чому електронні гроші в Україні — досі нішевий інструмент, наскільки він цікавий великому бізнесу, і що допоможе "привести" в країну PayPal. (Рос.)
Співвласник "Біосфери": Ми любимо кризи, бо вони відсіюють слабких
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Цього разу - з президентом корпорації "Біосфера" та засновником Charisma Fashion Group Андрієм Здесенком.
Спецпосланець США Амос Хохштейн: Усюди субсидії приносять користь не тим людям
Спецпосланець Держдепартаменту з міжнародних енергетичних питань Амос Хохштейн поділився з УП своїми враженнями щодо енергетичних реформ в Україні та впливу корупційної складової, яка гальмує їх впровадження.
Валерія Гонтарева: Я не проти, якщо пан Ахметов сьогодні прийде і захоче купити банк
Коломойський, побачивши Гонтареву і журналістів УП, розпливається в усмішці. Глава Нацбанку вітається, але не приховує здивування. Для неї ця зустріч така ж несподівана, як і для нас. Глава НБУ, втім, заперечує наявність будь-яких вказівок їй як главі Нацбанку та наполягає на повній незалежності центробанку. (Рос.)
Засновник Depositphotos: Щоб створити п'ятий фотобанк у світі, не обов'язково їхати з України
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Цього разу - із засновником DepositPhotos Дмитром Сєргєєвим.
Микола Кміть: Наше об'єднання з "Боржомі" було більш вдалим, ніж злиття Mercedes і Chrysler
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Цього разу - із засновником ТМ "Моршинська" Миколою Кмітем.
Андрій Рева: Ми не можемо піти на монетизацію субсидій
В другій частині голова Мінсоцполітики розповів, чому зараз не варто проводити монетізацію субсидій, чому немає сенсу вводити накопичувальну систему, і як знизити ризики надання соціальних виплат терористам та шахраям.
Андрій Рева: Підвищення пенсійного віку — це варіант
Як догодити МВФ і вирішити проблему дефіцита Пенсійного фонду? Чому, знижуючи ЄСВ, треба підвищувати пенсійний вік. І чому українским чиновникам треба доводити МВФ, що з головою у них все нормально. Про все це в розмові ЕП з головою Мінсоцполітики Андрієм Ревою.
Ігор Гуменний: Я дуже не хотів займатися бартером, але вийшло навпаки
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Цього разу - із співвласником торгово-промислового холдингу UBC Group Ігорем Гуменним.
Артур Міхно, Work.ua: за рік зарплати зросли на 25-30% як у вакансіях, так і в резюме
Як був створений найуспішніший український проект з пошуку роботи, на чому він заробляє, навіщо витрачає великі гроші на офлайн рекламу, з чим пов'язане небувале зростання вакансій на ринку праці. Про це ЕП поговорила з співзасновником Work.ua Артуром Міхно.(Рос.)
Співвласник Jooble: Українські компанії продають за кордон "неперероблене IT-вугілля"
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Цього разу з IT-підприємцем, і співзасновником пошукової системи вакансій Jooble.
Власник Saturn: На побутовій техніці для Європи повинен бути надпис не Made in China, а Made in Ukraine
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Шосте — із Олександром Громико — засновником та президентом виробника побутової техніки Saturn, що входить до KTD Group.
Сергій Будкін: Олігархи "здулися"
Скільки коштують українські банки, чому Україні не вдається приватизація, якими будуть наслідки Panamagate, що буде з олігархами у найближчі роки, і хто їх замінить. (Рос.)