Інтерв'ю

Юлія Берещенко: Фонд гарантування вкладів — найслабший керуючий проблемними активами
Голова Департаменту консолідованих продажів і управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про роботу її департаменту, якість активів неплатоспроможних банків і про те, хто зараз цікавиться ринком проблемних боргів в Україні.(Рос.)
Денис Гурський: Українські стартапи піднімають економіку Польщі
Ідеолог стартап-інкубатора розповів, як зупинити виїзд за кордон вітчизняних стартапів, як регіони можуть піднятися за допомогою інноваційного бізнесу, і як він планує полегшити життя творцям українських IT-проектів. (Рос.)
Євген Уткін: Cкоро Хрещатиком будуть гуляти майбутні Цукерберги і Джобси
Продовжуємо публікувати інтерв'ю з успішними бізнесменами. Новим гостем проекту став власник інвестиційного хайтех-холдингу KM Core Євген Уткін.
Ігор Мазепа: Краще б продали ОПЗ Коломойському п'ять років тому за 600 мільйонів
ЕП поговорила з відомим інвестбанкіром і радником голови АП Ігорем Мазепою про те, хто впливає на кадрові рішення в Адміністрації, чого чекати від приватизації, що буде з ОПЗ, і чому уряд насправді не хоче ще одного траншу від МВФ.(Рос.)
Володимир Омелян: Сподіваюсь, українську мафію в "УЗ" не замінить польсько-українська
У другій частині інтерв'ю з міністром інфраструктури: про боротьбу з МАУ, про те, які лоукостери цікавляться Україною, хто з них планує зайти, що чекає на українські порти, та про нові виклики для "Укрзалізниці".
Володимир Омелян: Я не готовий нести відповідальність за тих, кого призначили до мене
Міністр інфраструктури розповів ЕП, як потрапив до уряду, чи впливають на його рішення "Народний фронт" та керівник МВС Арсен Аваков, а також що буде з автомобільною мережею, і коли в Україні з'явиться дорожній фонд.
Олексій Вадатурський: У владі досі залишається кланова система
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Власник одного з найбільших зернотрейдерів країни "Нібулона" — Олексій Вадатурський — став наступним гостем проекту.
Дмитро Вовк: В ціні вугілля закладені додаткові чайові
27-річний глава НКРЕКП розповів про свої стосунки з президентом, прем'єром, двома міністрами енергетики, найвпливовішим депутатом з фракції БПП, енергетичними олігархами, а також про нові ціни на вугілля. (Рос.)
Власник компанії Vioil: У бізнесі неможливо стояти. Відсутність дії — завжди шлях до банкрутства
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Цього разу — із власником Vioil Віктором Пономарчуком.
Владислав Чечоткін: Багато чого в цій країні неможливо вирішити без хабарів
ЕП разом із проектом "Як я став…" продовжує публікувати інтерв'ю з найуспішнішими підприємцями України, яких буде 100. Наступним гостем проекту став власник інтернет-магазину "Розетка" Владислав Чечоткін.
Власник Le Boutique: Україна в майбутньому стане екосистемою для стартапів
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Цього разу - з власником комерційної веб-платформи Le Boutique Андрієм Дрогобицьким.
Westinghouse: будівництво заводу в Україні очікувано збиткове
Віце-президент компанії Westinghouse Азіз Даг висловив свою думку щодо будівництва заводу з виробництва ядерного палива, розповів про умови роботи в Україні і відносини топ-менеджменту з Юрієм Іванющенком і Миколою Мартиненком. (Рос.)
Ростислав Троценко, WebMoney.ua: Не зрозуміло, хто і як поверне електронні кошти клієнтам Фідобанку
Директор з комунікацій WebMoney.ua розповів, чому електронні гроші в Україні — досі нішевий інструмент, наскільки він цікавий великому бізнесу, і що допоможе "привести" в країну PayPal. (Рос.)
Співвласник "Біосфери": Ми любимо кризи, бо вони відсіюють слабких
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Цього разу - з президентом корпорації "Біосфера" та засновником Charisma Fashion Group Андрієм Здесенком.
Спецпосланець США Амос Хохштейн: Усюди субсидії приносять користь не тим людям
Спецпосланець Держдепартаменту з міжнародних енергетичних питань Амос Хохштейн поділився з УП своїми враженнями щодо енергетичних реформ в Україні та впливу корупційної складової, яка гальмує їх впровадження.
Валерія Гонтарева: Я не проти, якщо пан Ахметов сьогодні прийде і захоче купити банк
Коломойський, побачивши Гонтареву і журналістів УП, розпливається в усмішці. Глава Нацбанку вітається, але не приховує здивування. Для неї ця зустріч така ж несподівана, як і для нас. Глава НБУ, втім, заперечує наявність будь-яких вказівок їй як главі Нацбанку та наполягає на повній незалежності центробанку. (Рос.)
Засновник Depositphotos: Щоб створити п'ятий фотобанк у світі, не обов'язково їхати з України
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Цього разу - із засновником DepositPhotos Дмитром Сєргєєвим.
Микола Кміть: Наше об'єднання з "Боржомі" було більш вдалим, ніж злиття Mercedes і Chrysler
Інтерв'ю з топ-100 успішними підприємцями України. Цього разу - із засновником ТМ "Моршинська" Миколою Кмітем.
Андрій Рева: Ми не можемо піти на монетизацію субсидій
В другій частині голова Мінсоцполітики розповів, чому зараз не варто проводити монетізацію субсидій, чому немає сенсу вводити накопичувальну систему, і як знизити ризики надання соціальних виплат терористам та шахраям.
Андрій Рева: Підвищення пенсійного віку — це варіант
Як догодити МВФ і вирішити проблему дефіцита Пенсійного фонду? Чому, знижуючи ЄСВ, треба підвищувати пенсійний вік. І чому українским чиновникам треба доводити МВФ, що з головою у них все нормально. Про все це в розмові ЕП з головою Мінсоцполітики Андрієм Ревою.