Інтерв'ю

"Нафтогаз України" відмовився виконувати вказівку Ющенка?
Ми припинили переговори, бо українська сторона відмовляється підписувати контракти. Без пояснення причин. Суть у тому, що за старою схемою Нафтогаз працювати не хоче, а нової не існує… Я поки що не можу розголошувати цю інформацію.
Чому реприватизація неможлива?
Концепція приватизації, яку президент доручив створити уряду, заснована на новій ідеології, розробленій групою фахівців під керівництвом директора Міжнародного інституту приватизації Олександра Рябченка. В інтерв'ю ЕП він розповів про перспективи продажу найбільших підприємств. Експерт вважає, що без проблем не обійдеться.
Ігор Діденко: Газпром технічно може перекрити газ, але наслідки цього вдарять і по росіянах
Діденко фактично підтвердив скасування Кабінетом Міністрів постанови уряду Єханурова про створення спільного підприємства "УкрГазЕнерго". Ми записували його за кілька годин після того, як із Москви пролунали погрози про відключення газу.
Тансу Єен: Ми не зовсім правильно розуміли ринок
Минуло півроку відтоді, коли компанію "Астеліт", ТМ life:), що є третім за величиною оператором мобільного зв’язку, очолив новий керівник. Тансу Єен змінив на цьому посту Ахмета Танйу, під керівництвом якого компанія досягла значних успіхів та зіштовхнула
Віктор Ющенко: Нинішня схема імпорту газу сумнівна з точки зору етики – інтерв’ю
Думаю, що і з російського, і з українського боку на сьогодні є мало фахівців, які можуть пояснити нинішню механіку розрахунків за газ. І тому виникає дуже великий публічний сумнів у доцільності існування - навіть із етичної точки зору - цієї схеми. Ціна г
Підпишіться на наші повідомлення!