Інтерв'ю

Бровнін Холл: Уряду не потрібен Facebook
Поки доходи населення в Україні будуть низькими, а рівень освіти високим, імміграція триватиме. Питання у тому, як отримати вигоду від цього руху, якщо, звичайно, Україна просто не перекриє кордон. (Рос.)
Олександр Бондар: Почався процес перерозподілу власності між олігархами
Всі угоди, які здійснені без конкуренції покупців і фактично за стартовою ціною, потрібно переглянути в добровільно-примусовому порядку за допомогою прийняття окремого закону. Його мета - ліквідувати монополію олігархів у цілих секторах економіки. (Рос.)
Лех Валенса: У Путіна нема шансів
"Коли я був президентом, я планував, що в другій моїй каденції Польща разом з Україною і Білоруссю приєднається до ЄС і НАТО. Я провів за кордоном найважливіші переговори. Про це було домовлено. Я програв вибори, і все провалилося". (Рос.)
Власник "Дельта банку" Микола Лагун: Я впирався, скільки міг
Питання не закрите. З адміністрації можуть бути різні виходи: націоналізація, купівля банку новим інвестором, передавання активів-пасивів перехідному або іншому банку. Проте я вважаю, що з точки зору системності банку найкращий варіант для нього - націоналізація. Якщо цього не станеться - ок, так вирішила держава. (Рос.)
Максим Тимченко: Українська влада штовхає "ЛНР" і "ДНР" до створення свого енергоринку
У роки Януковича енергетичний холдинг Ахметова ріс як на дріжджах і зараз він контролює 76% ринку теплової генерації і 27% загальної. Це не влаштовує як владу, так і великий капітал в особі Коломойського та Григоришина.
Олексій Павленко: У Росії є нафта і газ, а у нас - земля і кукурудза
Недавно був у Чернігівській області. Мені казали, що один великий відомий холдинг прийшов у господарство і вирізав 8 тис корів. Селяни кажуть: "Вибачте, у цих хлопців руки по лікоть в крові, а вони ходять і піаром займаються".
Глава Митниці Анатолій Макаренко: Ніхто не дав проти мене свідчень
Ось кулемет стоїть, бачите? До мене приходять усі: і "ліві", і "праві", у нас дуже цікаві бесіди відбуваються. У нас всі зустрічі закінчуються довірчим рукостисканням, хоча початок буває жорстким. Це те агресивне середовище, яке привчає жити одним днем.
Заступник голови ДФС Анатолій Макаренко: Навколо митниці завжди було багато охочих покормитися
У 2010 році створили вертикаль, ліфт: виробили якісь "чорні" правила, створили якісь "чорні" каси і почали рухатися якісь "чорні" валізи. "Чорна" вертикаль впала, але потім всі почали збиратися в маленькі місцеві пірамідки. (Рос.)
Голова ТППУ Геннадій Чижиков: Нормальні люди не докоряють мені "донецьким походженням"
Голову ТПП намагаються звалити. На брехні, погрозах та помсті. Цей хтось прикривається новою владою, новими порядками, ненавистю до "донецьких" і зрощує продажних журналістів. Ми постараємося розібратися в тому, хто методами Януковича імітує люстрацію в Києві.
Роман Насіров: "Акцизники" намагалися мене "прощупати"
Мене чомусь асоціюють з "Приватом". Преса вже публікувала списки "групи Коломойського", ґрунтуючись на голосуванні за закон про акціонерні товариства. Я проголосував "за". Висновок робіть самі. (Рос.)
Михайло Лабутін: Порушені проти мене справи висмоктані з пальця. Відео
"Чи йде боротьба за "Укрспирт" між конкретними групами?". "За Чеботарьовим, який завжди був поруч з екс-главою МВС Віталієм Захарченком, стоїть пан Шокін. Це його хрещений батько".
Новий керівник "Укрспирту" Роман Іванюк: "Смотрящих" ми приберемо
"Укрспирт" потрібно приватизувати, але не сьогодні. Треба попрацювати мінімум 1,5 роки над його додатковою вартістю.
Ігор Уманський: Ми на межі
Ми 23 роки заганяли економіку в прірву. Якщо це кардинально не міняти, країна стане банкрутом! Її не буде. Ми на межі: якщо і надалі використовувати радянські методи держуправління, можна буде закривати проект "Україна". (Рос.)
Іван Міклош: В Україні досі є джерела для збагачення олігархів
Необхідно приватизувати державні компанії та лібералізувати енергетичний ринок, що дозволить позбавити олігархів заробітку. Основне джерело їх доходів - різниця між цінами, які регулює держава, і ринковими цінами. (Рос.)
Володимир Мілов: Путін - неадекватний
Путін хоче зберегти статус-кво, оскільки віддавати награбоване він не збирається. У цій ситуації пріоритетною стратегією стає економічне розхитування України. У цьому Росії дуже допомагає своїми діями сам український уряд. (Рос.)
Співвласник ТЦ Dream Town: Хочете іншу владу - подивіться спочатку уважно в дзеркало
Всі наші проблеми у нас всередині, і влада - це наше чітке відображення. Хочете іншу владу - подивіться спочатку уважно в дзеркало. Є ж прекрасний засіб боротьби з корупцією - просто не давайте хабарів! (Рос.)
Андрій Павелко: Люди, які освоїли бюджетні мільярди, спокійно ходять Європою
Зосереджений в східних регіонах великий бізнес зобов'язаний брати участь у відновленні регіону. Ми розуміємо, що різке зростання рівня доходів великих корпорацій стало можливим за рахунок монополізації цілих галузей або ж відносин з минулою владою. Напевно, зараз настає період, коли необхідно повертати. При цьому ніхто не використовує методи 2004-2005 років, коли під загрозою реприватизації олігархів змушували "домовлятися".
Експерт: Через підвищення податку на пасивні доходи чимало людей емігрують з України
Те, що запропонувала громадськість, і те, що в підсумку виніс на голосування Кабінет міністрів - це дещо різні речі. Навіть найкращі і грамотні пропозиції іноді можуть втратити всю свою привабливість після редагування фіскалами.
Андрій Павелко: Я не вірю у професіоналізм Гонтарєвої
"Зазвичай при підготовці держбюджету кабінет голови комітету - це прохідний двір для лобістів, а зараз у вас тихо". "Сьогодні головні організатори процесу - Кабмін і Мінфін, всі ці лобісти там". (Рос.)
Андрій Камуз: Крім "Надра банку", у нас ні з ким конфліктів нема
"Інтер" і молодчики у спортивних костюмах у нас під вікнами - просто ще один механізм тиску на керівництво ДІУ як на людей, які зайняли принципову позицію. Ми відстоюємо наші інтереси. Ми не просимо у "Надр" нічого понад те, що вони нам винні, а "Надра" застосовує щодо ДІУ брудні методи. (Рос.)