Інтерв'ю

Вадим Пушкарьов: Повернення вкладів комерційних банків з бюджету - це злочин
Банки, які стають державними на порожньому місці, залишаються глибоко хворими. Причини різні. Чи то вони занедужали в результаті кризи, чи то як наслідок помилкових управлінських рішень, чи то були розкрадені. У будь-якому випадку, це нездорові банки.
Вадим Пушкарьов: У нашому арсеналі нема паяльних ламп і біт. На жаль
Існує думка, що вивів гроші з України - і вони потрапили у чорну скриньку. Насправді ж, усе навпаки: Україна схожа на чорний ящик, а всі інші держави - прозорий акваріум.
Джейла Пазарбашіоглу: Найбільша перешкода України - неузгодженість гілок влади
Якщо закон про соціальні стандарти набере чинності, це може коштувати 7% ВВП у 2010 році, що зовсім неприйнятно. Як не рахуй, а країна наразі просто не може собі цього дозволити.
Президент СГ ТАС Дмитро Грицута: Головний принцип: обирай компанію, де працюють твої знайомі
- Як вибрати страхову компанію? - Головний принцип: обирай компанію, де працюють твої знайомі. Це гарантуватиме, що хтось підійде, попросить... Інакше потім не достукаєшся. - Це ж неправильно! - Неправильно.
Теймур Багіров: Увійшовши в банки, ми дізналися багато нового...
Буде дуже дивно, якщо держава зайде в банк і відразу ж почне розраховуватися із зовнішніми кредиторами. Кредитори банку повинні нести частину ризиків, пов'язаних з його діяльністю.
Володимир Хливнюк: Люди пов'язують глибину кризи з коливанням курсу
Деякі позичальники вважають, що вже уникнули відповідальності. Вони помиляються. На щастя, суди першої інстанції - ще не останнє слово. Криза закінчиться, позичальники будуть знайдені, і життя у них буде набагато складніше, ніж до кризи.
Йоганес Лінн: Економіка України сприймається світом як марґінальна
Головною причиною теперішньої кризи стала не помилка чи злий намір окремих гравців ринку, а широко розповсюджена і надмірна віра в те, що ринки самі, без сторонньої допомоги, можуть ефективно керувати сучасною глобальною економікою.
Андрій Пишний: Ощадбанк застиг на рівні минулого століття
Більшість проектів, у яких за останні два роки брав участь Ощадбанк, мають політичне підґрунтя. Починаючи з "Юліної тисячі" і закінчуючи кредитуванням "Нафтогазу".
Сергій Степашин: Як можна працювати з RosUkrEnergo, якщо вони не платять?
Спроба Юлії Володимирівни досягти того, щоб Євросоюз зараз дав 5 мільярдів на погашення боргу Росії, виявилась невдалою. Вот в чому причина. Але ж Путін запропонував: окей, підписуємо угоду... Але, знову ж таки, зірвалося.
Валентин Симоненко: "Замість метро на Теремки гроші розмазали рівним шаром по недобудовах"
За рахунок програми виконання функцій столиці чиновники вирішують проблеми одне одного. Києву дають незаконно кошти на зарплати, а під цим прикриттям виділяють гроші на урядові будівлі.
Валентина Жуковська: Не завдання тимчасової адміністрації шукати компромат на Гіленка
Якщо подивитися на баланс, можна побачити, як "Надра Банк" просто падав. Ніби з банку йшло життя. Гроші виходили під будь-яким приводом.
Сергій Яременко: А що, наш друкарський верстат гірший, ніж в Обами?
Залучення іноземних кредитів на будівництво ГТС та будівництво доріг - це буквально злочин. І він подається як велика перемога на рівні уряду, президента, міністрів! Але ми пропонуємо таким чином роботу чужим економікам, одночасно вішаючи на себе величезний борг!
Ігор Литовченко: Злиття Укртелекому та Київстару породить "монстра"
Сьогодні з боку держави робиться все для підвищення капіталізації "Укртелекому" перед продажем, але відбувається це за рахунок інших операторів, абонентів і майбутніх перспектив ринку.
Лев Парцхаладзе: Краще сказати правду і бути у гіршій ситуації
Сьогодні немає необхідності слідкувати за котируванням акцій компанії на біржі. Воно не має жодного сенсу. Один проект більше вартує, аніж біржовий показник вартості всієї компанії.
Олександр Савченко: Люди мають готуватися до зменшення доходів на 30-40%
МВФ дає базові рекомендації. Як для першого класу - мити руки, чистити зуби. Будь-яка твереза нація буде їх виконувати.
Юрій Полунєєв: "Відкати за рефінансування становили 5-7%"
Падіння курсу гривні протягом місяця трансформувалося в 16 мільярдів доларів втрат українським бізнесом і населенням. Тобто, частина ВВП просто зникла.
Ігор Мітюков: Сьогодні немає підстав вважати, що Україні загрожує дефолт
Ми можемо зіткнутися з банкрутствами приватних українських компаній, але це не відобразиться на макроекономічних показниках країни. Як правило, у випадку дефолту приватного позичальника, проблема вирішується шляхом повної або часткової зміни власника.
Максим Бланк: "Дефолт лягає непосильним тягарем на репутацію влади, закінчуючи її політичну кар'єру"
Політичні наслідки дефолту для ключових осіб, безпосередньо пов'язаних з управлінням державними фінансами означають майже завжди кінець їх політичної кар'єри.
Володимир Стельмах: "НБУ віддав гроші на зарплату бюджетникам"
А що робити з грошима, які є у вас в кишені? На них мій підпис. Ви ж тоді звернетеся в суд і скажете - ці гроші недійсні. Дайте мені інші гроші, тільки з підписом не Стельмаха, а його попередника.
Ігор Мітюков: Якщо хочете міцну гривню - не треба всі стрілки переводити на НБУ
Криза в Україні виглядає драматично. Падіння показників у нас більше, ніж в інших країнах. Але в соціальному плані ситуація більш спокійна. І за це потрібно поклонитися до ніг українського народу.