Інфографіка

Вкрав мільярди — заплатив мільйони. Історія українських застав
А що там з блокадою ОРДЛО?
Пузата Україна. Які регіони годують державу
Які регіони дійсно годують Україну, і які з них приносять найбільшу валютну виручку.
Улюблені банки нардепів. Вони щось знають…
В якій валюті, скільки, і в яких саме банках нардепи тримають гроші. І що обрані ними фінансові установи можуть розповісти про народних обранців.
200 найбільших компаній України
Як виглядають 200 найбільших компаній країни, сукупний дохід яких становив в 2015 році більше 2 трлн гривень? Хто їх власники та які галузі у лідерах? Чи є серед них технологічні компанії?
Хто штовхає реформи в Україні
Що доброго/поганого для економіки зробили за майже два роки президент, уряд, Нацбанк чи Верховна рада.
Просто про бюджет: скільки, кому і навіщо
За допомогою інтерактивної візуалізації ЕП демонструє, як зміняться доходи та витрати кошторису країни порівняно з 2016 роком.
Злочин і покарання: кого влада переслідує за банкопад
ЕП зібрала усю основну інформацію про кримінальні та господарські справи, що стосуються збанкрутілих банків та власників фінансових установ, які повинні це заплатити. Хто відповість за банкопад?
25 років схем і втрат. Що нам приніс мораторій на продаж землі
Центр соціально-економічних досліджень "CASE-Україна" зібрав в одній інфографіці найцікавіші факти про мораторій, які варто знати і демонструвати всім, хто прислухається до популістських гасел політиків.
Невтішні рекорди, або xто витягує експорт країни з прірви
Рекорд експорту зернових — ще одне підтвердження того, що зовсім скоро кожен другий долар, який країна отримуватиме від світу, буде платою за вирощене на землі
Як "Приватбанк" став таким монстром
Про такі установи як "Приватбанк" кажуть: "занадто великі, щоб впасти". Як банк став таким великим, коли це сталося, і чи є ризики для його вкладників у зв'язку з заявами чиновників про наявність системних проблем в банку.
Якою буде Україна через рік. Два сценарії
Мінекономрозвитку розробило два сценарії розвитку української економіки до 2019 року. За оптимістичним сценарієм у 2017 році економіка зросте на 3%, ціни на сировинні товари підвищаться, курс гривні впаде до 27 за долар.
Підпишіться на наші повідомлення!