Фінанси

Кабаре Дмитра Табачника
Інспектори були "розіслані" по кафе і барах "заганяти" платників в УЛАСП. Вони повинні були укладати одну-дві угоди на день. Якщо бізнесмен відмовлявся, інспектор погрожував перевірити комп'ютери на наявність піратських програм.
Арбузов продовжить керувати Нацбанком
Пропозиція президента призначити чинного в. о. голови Нацбанку постійним керівником - апогей "стратегічності" влади. Цей вибір показав, що Сім'я шалено боїться самостійних гравців і хоче керувати економікою лише в ручному режимі. (Рос.)
Арбузов збере досьє на всі торгові точки
Кабмін хоче повісити на кожен касовий апарат модуль, який буде пересилати інформацію про кожну операцію в особливе сховище. Автор ідеї - Сергій Арбузов. Хто заробить на модулях? І хто отримає доступ до сховищ? (Рос.)
Перевага Донецька
У 2012 році Донецька область "перетендерила" не тільки Дніпропетровську, але й усю іншу Україну. На батьківщині Януковича тендерна система пропустила через себе кожну десяту держзакупівельну гривню країни. (Рос.)
Кому потрібен біоетанол
Українська практика використання біоетанолу більше нагадує схему завантаження підприємств "Укрспирту" та "розпилювання" бюджетних коштів. Автовласники ж платитимуть за пальне більше.
Найбільш вразливі банки. Підсумки 2012
Серед найбільших українських банків є декілька, в яких достатність капіталу знаходиться на рівні, близькому до мінімуму. Девальвація гривні та погіршення якості кредитного портфелю можуть різко погіршити їх стан. Але куди серйознішою є проблема недостатньої ліквідності.
Міністр оборони чи продажів?
Ймовірно, перед Лебедєвим поставлені абсолютно інші завдання, ніж зміцнення обороноздатності України. Розпродаж військового майна явно вийшов на перший план. Залишивши на голодному пайку свою армію, чию армію збирається годувати українська влада в недалекому майбутньому? (Рос.)
Мін'юст стане монополістичним монстром
Лавриновичу вдалося зберегти за собою посаду міністра юстиції. Разом з нею він отримає контроль над новим інформаційним гігантом - Укрдержреєстром, який зберігатиме всі дані про власників нерухомості, включаючи можновладців.
Світова війна друкарських верстатів
Як і інші висхідні країни, Росія є донором світової фінансової системи, де перевагу отримують країни-емітенти світових резервних валют, перш за все США. Це донорство супроводжується деіндустріалізацією і деградацією Росії. (Рос.)
СОТ чи український виробник?
Збільшення мита подається як підтримка вітчизняного виробника, але багато хто ставить питання: чи варто взагалі підтримувати виробника, який не спроможний випускати по-справжньому якісну і привабливу продукцію?
МТСБУ відбирає міжнародний страховий бізнес
Участь страховиків у регулюванні автострахування стає все меншою. Крок за кроком Моторне бюро впроваджує політику централізації. Страховики, хоча і не без дискусій, відступають.
Микола Лагун став власником Кредитпромбанку
Якщо нова бізнес-стратегія буде успішною, Лагун наблизиться до своєї мрії - створення найбільшого банку в Україні, який зможе конкурувати за обсягами бізнесу з Приватбанком. Однак швидко реалізувати цю мрію навряд чи вдасться. (Рос.)