Фінанси

Мільярди для "зелених чоловічків"
"Зелений самоскид" Жеваго, "зелений ківш" Пінчука, "зелені печі" Дзензерських і багато інших імпортних товарів обійшлися державі майже у 3 мільярди гривень за два роки.
Як Таріел розсварився з Дмитром
Власне, Святаш в "Русі" і з'явився як людина, яку конкурент Васадзе намагається взяти за горло. І не стільки, так би мовити, особисто, скільки з використанням усієї сили державної машини. (Рос.)
Українці біднішають
Серед ризиків пришвидшення інфляції у 2013 році - зростання тарифів на комунальні послуги, дефіцит бюджету і можлива девальвація гривні.
Ювеліри з "Чорноморнафтогазу"
"Чорноморнафтогаз" розповів, що болти, куплені в 80-160 разів дорожче від ринкових цін, так і коштують. Бо вони із суперсталі. Насправді ж болти із срібла коштували б дешевше.
"Укрзалізниця" "наварить" 2 млрд на вагонах
В "Укрзалізниці", яка підписала з фірмою "Прем'єр лізинг" два контракти на 5,1 млрд грн, не пояснили, чому піввагони у неї будуть купуватися за ціною, в півтора рази вищою за ринкові. Козаку буде непросто пояснити, чому Ахметов, з подачі якого він керує "Укрзалізницею", витрачає на вагони на кілька мільярдів менше, ніж держкомпанія.
Призупинення ліцензії MMCIS. Фінансова піраміда?
"Деякі фактори вказують, що компанія насправді не інвестує кошти, і заявлені доходи видумані. 48 місяців беззбиткової діяльності не притаманні жодному інвестиційному фонду, що займається спекуляціями на "Форексі".
Віце-президент Асоціації міст: Кошти в основному йдуть на лівобережну Україну
"Ми споживаємо 23 млрд кубів газу на рік: 13 млрд - населення і 10 млрд - теплокомуненерго. Україна видобуває 22 млрд кубів. Якщо наш газ у 10 разів дешевший за російський, то я не розумію, чому ціни на газ такі високі".
Нацбанк повернувся в 1998
Експортери України продаватимуть 50% отриманої валюти. Закон вимагає, що норма має діяти лише півроку, але напевно її подовжать. Найважливіше те, що обов'язковий продаж геть не допоможе Нацбанку. Отже, вірогідність девальвації залишається.
З Новим роком, Борисе Вікторовичу!
Останні два роки Фонду соцстраху виконує один ритуал: двічі оголошує відкриті торги, а на тендер подає заявку лише "Конті". Після 2010 року з ним ніхто не бажає конкурувати.
В чиїх кишенях осідає рента
Серед шести країн світу з найбільшими обсягами видобутку залізної руди розміри рентної плати в Україні, встановлені як у відсотках від вартості, так і в абсолютних показниках, є найнижчими.
Як гинула ескадра
У парламенті регулярно звучало: "Флот в такій кількості Україні не потрібен". Тодішній глава уряду Вітольд Фокін нібито і зовсім заявив: "Що, ми не знайдемо пару суден, щоб перевезти в Україну якийсь вантаж?". (Рос.)
Кінець світу переноситься
У 2013 році людство нарешті дізнається, що таке справжня криза: всі три стовпи світової економіки - США, ЄС і Китай - заваляться під купою надрукованих ними грошей. (Рос.)