Фінанси

Економіка-2013: одужання чи прогресуюча хвороба?
Що станеться, якщо поміняти ключову установку "податки повинні збиратися з доходів" на прямо протилежну - "податки повинні збиратися з витрат"? Підприємницький бум і різке підвищення швидкості економічних процесів.
Таємниці розкішних авто для чиновників
Як державні клерки ухиляються від інформування громадськості про придбання шикарних автомобілів. Хіт-парад найдорожчих авто для чиновників-2012.
Краще бути безхатченком?
Власник будинку площею 350 квадратів у глухому селі, навіть якщо він побудований з глини, буде платити таку ж суму, що й володар елітного будинку в Конча-Заспі аналогічних розмірів, тобто 1 147 грн.
Скандал з газом: то хто ж завищує ціни?
Всі угоди з філією були по 842 та 766 дол за тисячу кубів. І лише ті, хто напряму укладав угоди з "Одесагазом", отримали тендерну ціну на рівні вимог НКРЕ - 589 дол.
Приватизація-2012: крок до розграбування країни
Придбання олігархами більшості високоліквідних активів, в кінцевому рахунку, оплачується шляхом перерозподілу на їх користь бюджетних грошей, тобто за допомогою вмісту кишень кожного українського громадянина. (Рос.)
Облгази таки заробляють на бюджетниках
Щоб відвести від себе критику, облгази заявили, що не продавали газ бюджетникам за надвисокими цінами. Вони звинуватили видання, які надали такі дані, у брехні. Проте, перевірка свідчить, що газовики таки постачали бюджетникам газ за дикими цінами: $624, $706, $708, $764 і $875 за тисячу кубометрів.
Quod licet Arbuzovi, non licet bovi
Відомство Сергія Арбузова у 2012 році провело тендери на 462 млн грн. Це утричі більше, ніж тендери уряду і парламенту разом узяті. (Рос.)
Сергій Куніцин: "Влада відпрацьовує завдання збору конституційної більшості"
"Тим, хто сьогодні при владі, я кажу: хлопці, ви абсолютно не робите висновків. "Помаранчеві" думали, що вони прийшли на 100 років, а ви думаєте, що прийшли на 200 років. Але нічого вічного нема. І за те, що сьогодні щодо інакомислячих застосовуються заборонені прийоми, колись доведеться платити". (Рос.)
Девальвація: швидка і контрольована чи пізня неконтрольована
Фактор МВФ - найбільш істотний. Відсутність співпраці з фондом є найбільшим ризиком для стабільності гривні. Реалізація цього ризику загрожує втратою контролю над готівковим попитом на інвалюту. (Рос.)
Профспілки та Фірташ втратять "соціальні" мільярди
Міндоходов хоче забрати на себе функцію адміністрування єдиного внеску на соціальне страхування. Проти виступили профспілки і Федерація роботодавців, пізніше до них може приєднатися Мінсоцполітики. Однак їхні протести проти "Сім'ї" цілком зрозумілі. Вони роками розпоряджалися мільярдами фондів соцстрахування, а тепер можуть їх втратити.
"Нафтогаз" заборгував банкам 60 мільярдів
Повний перелік боргових зобов'язань "Нафтогазу України" та підлеглих йому держпідприємств на кінець третього кварталу 2012 року.
Ігор Соркін: "Доброго дня"
"Інавгураційна" промова нового голови Національного банку України Ігоря Соркіна.