Фінанси

Через два тижні митницю переділять
Якщо Калєтніка знімуть з поста глави ДМС, зміниться вся керівна вертикаль, в тому числі на місцях. І вже до нових керівників регіональних митниць прийдуть "модні" з конкретною пропозицією: "Працюй з нами, он скільки у нас клієнтів". (Рос.)
Чи буде Арбузов фінансувати Каськіва
Чому Азаров і Арбузов просять за Каськіва? Прем'єр завжди був таємним противником нацпроектів. З моменту, коли у 2010 році Янукович благословив їх запуск, Азаров всіляко заважав роботі агентства. Він просто не давав йому грошей. (Рос.)
Валерій Геєць: І двох термінів Януковичу не вистачить для реформ
"Щоб повернути колишню модель, пенсійний поріг слід встановити на рівні 85 років. Я сказав про це своїй дружині. Вона відповіла: напевно, було би правильно, і не потрібен був би Пенсійний фонд. Яка була б економія!". (Рос.)
Роздержавлення: що не з'їм, те понадкушую
Масштаб об'єктів, які приватизуються олігархами, настільки великий, що у них просто не вистачає грошей. Тому Ахметов, Фірташ, Янукович-молодший намагаються застовпити якомога більше держактивів на майбутнє, попередньо їх "видоївши". (Рос.)
Податківці вдруге напали на фондовий ринок
Виглядає нерозумно, коли податківці намагаються одним рішенням поставити з ніг на голову ринок з річним оборотом 2 трлн грн. Акциз в розмірі 3% від суми операції означає заборону позабіржових операцій. Тепер розрахунки перейдуть в офшори.
Азарова лякають новою "Лівелою"
Метою урядових маневрів з обмеження імпорту пального могло бути отримання політичних дивідендів. Особливо з огляду на те, що такий захід призвів би до негативних економічних наслідків, відповідати за які нікому не хочеться.
МВФ: все гірше, ніж ми думали
Фонд заявляє, що в найближчому майбутньому помітних покращень не буде. Причому навіть такий прогноз передбачає: Євросоюз якось триматиметься, а США зможуть уникнути фіскального обриву. (Рос.)
Монетарна політика та Велика рецесія
В умовах Великої рецесії Нацбанк діяв здебільшого ефективно, хоча при цьому були присутні ризики щодо негативного впливу на реальний сектор.
Парламент дозволив "розпилити" Фонд гарантування вкладів
За нашими даними, винахідником підвищення до 200 тисяч є Костянтин Кривенко. В минулому це банкір, який працював головою правління банку "Національний стандарт". Зараз цей банк перебуває у стані ліквідації. А сам Кривенко є одним з членів Нацкомісії з цінних паперів, і займається там наглядом. За неперевіреними даними, Кривенко є кумом голови НБУ Сергія Арбузова.
Олігархічний капіталізм: передумови розвалу
Олігархи, ваше майно втратить вартість, бо ви не спроможні його ефективно використовувати. Станьте на бік ринку, не лізьте в політику і спіть спокійно. Проте перед цим допоможіть змінити владу, яка змушує багатьох з вас іти в політику.
Чому страйкувала "Українська біржа"
"Біржа дуже хоче отримати доступ до системи електронних платежів Нацбанку, щоб витрачати ці гроші на "добові" кредити. А тут у них ці гроші відбирають. Тепер ними буде розпоряджатися НБУ. Ціна питання - сотня мільйонів".
Подорож з Києва в Овруч
Потім міністерство Колеснікова розповідало, що та дорога - для селян. Але ти йому не вір, бо там приватної охорони більше, ніж переодягнутих УДО-шників на Всесвітньому газетному конгресі.