Фінанси

Скільки коштує "труба"
Чому досі не оцінена ГТС? Янукович, Азаров, Бойко і Фірташ ніяк не можуть виторгувати у Путіна "свій інтерес" за здачу Росії української газотранспортної системи. (Рос.)
Недосконалий світ Джорджа Сороса
Інвестор-мільярдер хоче зрозуміти, що означає жити в світі, який ми не можемо до кінця зрозуміти. (Рос.)
Владислав Лук'янов: У держбюджеті є ганебні явища
"Існує жарт, що ДНК мавпи від людської відрізняється на один відсоток. Невелика помилка в генетичному коді, і ви - мавпа. Цей бюджет від бюджету-2012 відрізняється рівно на один відсоток" (рос.)
Держбюджет-2013. Між рядків
Розмір соціальних виплат для ветеранів і чорнобильців буде визначатися не профільним законом, а рішенням уряду. Нема грошей - нема і виплат. (Рос.)
Паркур Геннадія Кернеса
"Декоративно-паркове мистецтво" у Харкові сягнуло вершин. Місцеві митці взяли собі за звичку проводити тендери на давно виконані роботи.
У пошуках кредитного дива
Без активізації кредитування українська економіка в 2013 році буде приречена на стагнацію. Однак розігрівання кредитного ринку не повинне бути самоціллю. Важливо, як саме його забезпечити.
Гривня прощається із стабільністю
Україна не зробила висновків з недавньої кризи і навіть не почала усувати причини обвалу курсу своєї валюти у 2008 році. Відтак, будь-яке послаблення зовнішнього попиту і загострення проблем у світі може призвести до нового обвалу курсу гривні.
Янукович нагодував корупціонерів мільярдами
Хочеш купити "мерседес" для "покращення умов роботи"? Жодних проблем. А придбати консалтингові послуги за мільйон, щоб зрозуміти, як з дерев опадає листя? Ласкаво просимо. Премію коханці? Це взагалі святе.
Власники "Моршинської": "Нас атакують і з Росії, і з України"
"Всі проблеми з IDS через Березовського. Хоча ми впевнені, що люди, які стоять за цією атакою, прекрасно знають, що Березовського там нема. Ми переконані в цьому". (Рос.)
Бюджет-2013. Кіт в мішку
У вівторок Верховна рада буде зобов'язана голосувати за новий бюджет, якого в очі не бачила. Документ був затверджений Кабміном лише в понеділок, і точно так само його не бачили рядові члени уряду. (Рос.)
Уряд "покращує" зарплатні борги
"Іноді бюджетні організації для виплати зарплат вимушені брати позики у банків під заставу землі та приміщень. Людей відправляють у відпустки за власний рахунок. Так чиновники показують, що боргів нема, але насправді вони критичні".
Мільярди для "зелених чоловічків"
"Зелений самоскид" Жеваго, "зелений ківш" Пінчука, "зелені печі" Дзензерських і багато інших імпортних товарів обійшлися державі майже у 3 мільярди гривень за два роки.