Фінанси

Що не так з наглядовими радами держпідприємств, іноземцями та зарплатами. Голова наглядової ради Укрексімбанку
Голова наглядової ради державного Укрексімбанку Оляна Гордієнко про корпоративну реформу, гучні кадрові рішення та докапіталізацію банку на 6,9 мільярда.
Рада Нацбанку: "троянський кінь" чи наглядач за фінансовим спокоєм
Заяви про емісію гривні, "мирова" з олігархом Ігорем Коломойським та догани членам правління Нацбанку. Останнім часом Рада НБУ продукує навколо себе лише скандали. Хто стоїть за органом, від якого залежить фінансова стабільність країни?
За все відповіли кадри: як голова НБУ зачищає команду Гонтаревої
Перші три місяці під керівництвом нового голови Національного банку запам'яталися лише гучними кадровими рішеннями. Що відбувається в НБУ та як регулятор змінився за часів Кирила Шевченка?
Податкові пільги й знижки для громадян: хто може отримати кошти та як скористатися правом
Щорічно держава повертає громадянам сотні мільйонів гривень податкових відрахувань фізичним особам. Як легально платити менше податків?
Данило Гетманцев: Бізнес на митниці "кошмарять", а в цей час "чорні" фури ходять без перешкод
Податки, "скрутки", ПнВК, "схемники", лоббісти, податкова амністія, свавілля на митниці та незадовільна робота Мінфіну – про все це у великому інтерв'ю з головою податкового комітету парламенту. (рос)
Підвищення податків та повернення перевірок бізнесу: які зміни готує уряд у 2021 році
Міністерство фінансів пропонує скасувати мораторій на проведення перевірок бізнесу, який повинен був діяти до завершення карантину. Наступного року урядовці також хочуть скасувати банківську таємницю, переглянути сплату ПДВ та підвищити деякі податки.
Держава – неефективний власник, тому приватизує державні підприємства. А міста?
Як місцеві органи влади управляють комунальними підприємствами, що належать громадам? Як виявилося, так само неефективно, як і держава, або ще гірше.
Операція "Девальвація": як Нацбанк знецінює курс гривні
Що відбувається з курсом, чому падає гривня та які дії НБУ призводять до цього.
На широку ногу. Хто оплатить сотні мільярдів дефіциту бюджету
Кожна п'ята гривня, яку уряд планує витрати з державного бюджету наступного року, буде взята в борг. Чи зможе Україна пережити 2020 рік та звідки братиме гроші на фінансування дефіциту в майбутньому?
"Крипта" в тіні. Коли ринок віртуальних активів в Україні стане легальним?
За задумом депутатів, віртуальні активи не конкуруватимуть з гривнею і не будуть засобом платежу, але клієнти зможуть платити ними за товари чи послуги, а банки конвертуватимуть активи в гривню.
Що таке FinCEN Files і до чого тут Ахметов, Коломойський, Фірташ та Порошенко
Журналісти-розслідувачі по всьому світу почали публікувати матеріали на основі витоку даних FinCEN про підозрілі операції на 2 трильйони доларів. Серед фігурантів – українські олігархи та колишній президент України.
Іноземці втрачають інтерес до українського держборгу: як на це відреагує гривня
Іноземні інвестори, які раніше вкладали кошти в український державний борг, виводять свої кошти з країни. Як це впливає на курс гривні, і чи тільки це впливає на її нинішнє послаблення?
Підпишіться на наші повідомлення!