Фінанси

Мінімальну зарплату з 1 січня підвищують: як це вплине на бюджет
Уряд переніс підвищення мінімальної зарплати до 6 500 грн з липня на грудень 2021 року. Проте це не надто допоможе знизити бюджетні видатки, адже з 5 тис грн до 6 тис грн "мінімалка" зросте уже з 1 січня.
Просто про фінмоніторинг: що змінюється через місяць і до чого готуватись бізнесу
У небанківських установ залишився місяць, аби впровадити систему проведення первинного фінансового моніторингу. Хто не встигне – отримає штраф 204 тис грн. Як уникнути проблем з Держфінмоніторингом?
Сполучені штати енергетики: як перемога Байдена спровокувала поразку Буславець
Міненерго втратило голову. Учасники ринку шукають відповіді на два питання: чому Буславець "пішли" і хто буде замість неї. (рос)
Бюджетна криза наздогнала Україну: коштів на незахищені видатки уже немає
Через неможливість залучати кредитні кошти для покриття дефіциту бюджету уряд змушений зупинити фінансування незахищених видатків за більш ніж місяць до кінця року. Чи вдасться Україні впоратися з бюджетною кризою?
Банківську таємницю переглянуть, боржників розкриють: як Рада планує рятувати банки від власників та криз
Незабаром парламент розгляне так званий банківський законопроєкт, ухвалення якого є однією з вимог МВФ. Передбачається, що документ зробить банки більш стійкими і захистить вкладників від зловживань власників. Про що йдеться?
Вийти з крипти з "плюсом". Що заробила ЕП, витративши 17 000 гривень на віртуальну валюту у 2018 році
Чому зростає віртуальна валюта та скільки ЕП заробила на цьому, чи важко вивести прибуток, отриманий від продажу криптовалюти, та з якими складнощами доведеться зіткнутися? Продовження дворічного експерименту ЕП.
Чи вигідні Україні позики від інших держав
Хто кредитує Україну, на яких умовах та чи виграє від цього вітчизняна економіка.
В заручниках у онлайн-кредиторів: як вести перемовини з мікрофінансовими сервісами. Інструкція
Що треба знати та як себе вести з МФО і колекторами, які представляються від їх імені?
505% річних і жорстке "вибивання" боргів: чим небезпечні швидкі онлайн-кредити
Які методи роботи використовують та як загрожують українцям мікрофінансові організації, чому закон дозволяє подібним сервісам діяти напівкримінальними інструментами, та як позичальникам треба вести з ними діалог.
Витончена гра. Що отримали депутати за підтримку бюджету-2021
Які фракції, окрім "Слуги народу", та в обмін на підтримку яких правок голосували за проєкт бюджету на 2021 рік у першому читанні.
Віра Платонова, Visa Україна: Якщо інтерчейндж проголосують, ми побачимо повний обвал безготівкової економіки в країні
Глава компанії Visa в Україні про небезпеку нового карантину, ризик обвалу безготівкової економіки, перспективи технології Tap to Phone і пересилання грошей за номером телефону. (рос)
"Велике будівництво" чи великі довгобуди?
Через недоліки планування та вади законодавства амбітні плани президента Володимира Зеленського з розбудови країни можуть залишитися тільки на папері.
Підпишіться на наші повідомлення!