"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

Фінанси

Агентства знову знижують стандарти
Якщо рейтингові агентства продовжать направо і наліво присвоювати високі кредитні рейтинги, то через два роки ринок охопить чергова фінансова криза. (Рос.)
Багаті виграли від кризи
Велике безробіття, падіння доходів і знецінення активів вдарили і по багатих, і по бідних, але останні постраждали сильніше і стали ще біднішими. (Рос.)
"Альтком" - Колесніков = поразка
"Укравтодор" вирішив взагалі не будувати міст в Черкасах, аби не віддавати 1,5 мільярда гривень "Альткому", чий покровитель Борис Колесніков втратив урядову посаду і партійний вплив.
Вексель. Казначейство. Борги
П'ять хвилин. Рівно стільки часу знадобилося членам фінансового комітету, щоб затвердити законопроект, який запускає в Україні одну з найбільш небезпечних фінансово-бюджетних схем за всю історію країни. (рос)
Чи виграє НКЦПФР війну зі "сплячими" акціонерними товариствами?
Можна почати непокоїтися за Комісію. "Мертвих" АТ - тисячі, і юристам НКЦПФР доведеться жити в судах. Це колосальні витрати, грошей на які у Комісії напевно немає.
Фінплан Нафтогазу-2013: завідомо нездійсненний
Україна продовжує рухатися до штрафних санкцій з боку Росії і втрати ГТС, але фінплан "Нафтогазу" це ретельно вуалює. Документ зовсім не враховує той факт, що "Нафтогаз" з початку року майже не імпортує газ. А ще в ньому панує цілковита плутанина. Схоже, керівництво НАКу навмисно муніпулює цифрами.
Чи платять олігархи податки
За даними, які опинилися в розпорядженні "Економічної правди", у 2011-2012 роках найбільші українські ФПГ могли не доплатити до бюджетів податків на 15,5 млрд грн. (Рос.)
Вугілля "Сім'ї". Кому і як дісталися п'ять державних фабрик
"Економічна правда" вирішила систематизувати інформацію щодо вугільного бізнесу Януковичів. Ми відшукали цікаві факти про те, як державне майно опинилося в руках "сімейних" прокладок з екзотичних островів.
Безкоштовні підстанції для Ахметова
Минулого тижня відбулася визначна подія. Депутати, які належать до групи впливу Ріната Ахметова, спробували "протягнути" чергове покращення для найбагатшої людини України.
Як заробити на реєстрі нерухомості
Формально вартість користування реєстрами зменшилася на 24 грн, але тільки тоді, коли нерухомість продає один власник. Якщо продавців чи дарувальників двоє, пошук коштуватиме 238 грн, якщо їх троє - 306 грн. Навіщо платити більше?
17 "покращень" тендерів часів Януковича
Державні підприємства повинні публікувати інформацію про свої закупівлі. Їх сума 2011 року становила 250 млрд грн або дві третини обсягу всіх держзакупівель.
Київ після "Євро"
У 2012 році Колесніков твердив: "Вертодромом зможуть користуватися МНС і Мінздоров'я, а кияни і гості столиці - літати в "Бориспіль". Однак замість екстрених служб об'єкт використовують донецькі бізнесмени для показів мод.