Фінанси

Хто захоплює ринок оцінки
До прийняття наказу Мін'юсту вартість експертної оцінки при продажу будинку, квартири або землі становила 500-1500 грн. Після його прийняття, в результаті монополізації ринку цих послуг, її вартість зросла до 4-8,5 тис грн. (Рос.)
Вийти з кабали зубожіння і пригноблення
Прокурорам і суддям ні римське право, ні міжнародні суди не указ. Представники України виглядають дикунами на міжнародних біржах і симпозіумах. Країна перебуває за височенним муром, ніби так безпечніше. Держава залишається європейською окраїною.
Голова "Банку Кіпру": Ми відкриваємося поруч з McDonald's
"Я навіть не знаю всі ці нелегальні схеми. У нас вони не вітаються. Всі дивляться і думають: "Якщо "Банк Кіпру" - це щось з офшорами". Якщо ми асоціюємося з офшорною зоною, то це не означає, що ми робимо ці операції" (рос.)
Сергій Щербина: В СБУ вирішили, що я скарбник Тимошенко
"Чи можна повернути проблемні кредити "Родоводу"?". "У банку були і дуже великі кредити фізосіб, яких я регулярно бачу на телеканалі "Рада", в ток-шоу і світських новинах. Для початку потрібно скасувати депутатську недоторканність". (Рос.)
200 млрд депозитів - на позики за "схемами"
МВФ вимагає розкривати бенефіціарів банків, але НБУ не зміг домогтися в цій справі помітних успіхів. У країні досі дві третини власників банків - або номінальні акціонери, або офшорні компанії. Іноді банки взагалі не розкривають імен своїх господарів. (Рос.)
Колесніков придумав бізнес для ЛАЗу
Скоро пасажирам доведеться забути про улюблені маршрутки "біля дому" або "від метро" і низькі ціни на міжміські поїздки. А з урахуванням нового формату роботи "Укрзалізниці" домосідство буде ставати однією з національних особливостей.
Острови скарбів для олігархів
За останні два роки з України до офшорів вивезена сума, яка перевищує річний бюджет нашої країни. 96,4% грошей пішли до Кіпру.
Олександр Шлапак: "Нацбанк зможе тримати гривню до кінця року"
"Валентина Арбузова прекрасний банкір і відверто сказала, що готова використати всі можливості, аби Асоціація платників податків впливала на всі питання". "А які в неї є можливості?". "Ну, очевидно, є. Те, що її зв’язки використовуються для вирішення багатьох питань, ніхто особливо не приховує".
Еволюція Мінфіну: мутація, адаптація або імітація
Постійна боротьба за пост глави Мінфіну показує, що ніякі регламентуючі акти поки не змогли зламати механізм упередженого розподілу суспільних ресурсів. В результаті навколо Мінфіну - завжди "хмара" прохачів, лобістів і казнокрадів.
Як витримає "Форум" інформаційну війну?
Чутки про те, що німці збираються залишити Україну, лунали і до цього, але їх активно спростовували не лише самі власники банку, а й реальні обставини. Однак нові факти вказують, що "Форум" таки буде проданий.
"Маски-шоу" влаштовуватиме Мінфін
Розслідування економічних правопорушень буде віднесене до виключних повноважень Фінансової поліції в структурі Мінфіну. Повноваження відберуть у відповідних підрозділів МВС, прокуратури та СБУ. Міністр МВС Віталій Захарченко, ймовірно, отримає посаду віце-прем'єра, і стане другим за важливістю чиновником в країні після глави уряду.
Безнадійні борги Дмитра Святаша Частина 2
"Корпорація "АІС" з 2008 року називається "Корпорація "Співдружність Комп". У Господарському суді Харківської області лежить справа про банкрутство цієї "Співдружності". Вона ініційована "ВТБ Банком", і вже 12 вересня 2011 року було введено процедуру розпорядження майном боржника. Загальна цифра вимог кредиторів до неї вражаюча - більше 2 млрд грн.
Підпишіться на наші повідомлення!