"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

Фінанси

Уряд генерального прибирання
Схоже, що Арсеній Яценюк на своєму місці, проте особливих досягнень уряд поки не показав. Він багато працює, щоб відновити порядок в економіці, але реформ наразі нема. (Рос.)
У Фонду гарантування вкладів закінчилися гроші
Вкладники банків, що ліквідуються, можуть не дочекатися обіцяних державою страхових виплат. У Фонду гарантування вкладів фізосіб на це нема грошей. (Рос.)
Чи потрібен Україні ще один мегарегулятор
Нацбанк задумав докорінно перекроїти ринок фінансових послуг в країні. Там хочуть в доважок до банківського ринку взяти під контроль ще й усі фінансові ринки, включаючи страховий та фондовий. (Рос.)
Сто днів оновленого НБУ: регулятор проти банків
За часів панування "сім'ї" банк, який бажав "вирішити питання" з НБУ, знав, куди звертатися. Тепер же корупційна вертикаль зруйнована, і для "вирішення питань" стали звертатися до чиновників середньої ланки. Так стверджують банкіри у неформальних розмовах. (Рос.)
Степан Кубів: Ми абсолютно не залежимо від уряду
Впливу на отримання тих чи інших речей немає, і не було, і не буде. Відносно "групи галичанських приятелів", то їх у правлінні аж один – це я. Сьогодні я би радив людям, які розповсюджують такі чутки, пройти ранком через Майдан – тоді вони будуть іншими думками жити. Коли я приходжу до Нацбанку, то за своїм кріслом бачу "Небесну сотню". Відсотків 80% тих людей я особисто знав, в крайньому разі вітався кожен ранок.
Голова НБУ Степан Кубів: У таких обставинах повна заміна людей - це абсолютно неправильно
У листопаді я сам не знав, що буду головою правління НБУ. Навіть коли мене обирали головою Нацбанку, я був у майданівському одязі, тільки піджак поміняв. Я працював на Майдані по совісті, і зараз працюватиму. Команда, яка не буде професійною та відповідальною, буде замінена. Це - моя позиція.
Депутати реанімують Брокбізнесбанк, щоб "розпиляти" 10 державних мільярдів
Якщо справдяться найгірші очікування, держава зобов'язана буде влити в капітал Укргазбанку (швидше за все, БББ приєднають до нього) 10 млрд грн. Головні "постраждалі" тут же заберуть звідти свої мільярдні депозити. Державі залишиться купа "висяків" і проблем, що залишилися у спадок від братів Буряків і Курченка.
Руслан Крамаренко: По соціально незахищених буде завдано сильний удар
З 1 липня за кубометр гарячої води киянам доведеться платити 22 грн, за метр площі - 4,8 грн. Це якщо розраховуватися постійно протягом року. За наявності лічильників та при оплаті лише в опалювальний сезон сума буде подвоєною. (Рос.)
Чорнобиль: арка - не панацея
Коли об'єкт "Укриття" буде накритий герметичною спорудою, це дозволить почати його демонтаж. Проте залишається найбільша загроза: майже 200 тонн ядерного палива під зруйнованим четвертим реактором. Потужна радіація руйнує нинішній саркофаг, і нова арка теж не захищена від неї.
У Криму залишився тільки "Надра банк"
Борги кримчан перед українськими банками можна буде скупити з хорошим дисконтом - за 20-30% від номіналу. У Криму також вільний картковий ринок. Бажання Фірташа залишитися на півострові пояснюється ще і наявністю тут його великих підприємств, які ніхто не збирається відбирати. (Рос.)
Податковий компроміс: геніальна ідея чи афера року?
Якийсь олігарх приходить до Білоуса з уточнюючим розрахунком, що він винен державі 1 грн. Той його приймає, і підприємства олігарха не перевіряють протягом 90 днів - право призначати або не призначати перевірку належить Білоусу. Після цього в олігарха є індульгенція. Йому нічого не можна нарахувати за всі періоди до початку 2014 року. (Рос.)
Як "прокладка" заробляла на армії
Міноборони залучає кошти у населення, щоб одягнути армію. Тимчасом комітет конкурсних торгів відомства на 50% складається з посадовців, які на тендерах вмикали зелене світло фірмам-одноденкам. Чи можна довіряти цим чиновникам?