Компанії

Державу вигнали з "Хліб Інвестбуду"
"Кіпріоти" ніби спеціально внесли у статутний фонд ТОВ "Хліб Інвестбуд" таку суму, щоб державні 49% зменшились рівно до 1%. Це притому, що минулого року через свій "напівдержавний" статус "ХІБ" отримував всіляку підтримку МінАПК. Держбюджет, як відомо, від такого "співробітництва" не отримав ні копійки.
Горілчаники-"ухилянти"
Алкогольним та тютюновим компаніям демонструвалися підготовлені слайди. На переконання Клименка, представники цих галузей уникають сплати деяких податків. Зокрема, мова йде про недоотримання коштів від сплати ПДВ. Виробникам горілки податківці виставили рахунок на 360,3 млн грн за 2011 рік, та 117,2 млн грн за 2012.
Чому Янукович віддав український газ
На Олеській та Юзівській площах максимальна компенсація інвестору складе 70% виробленої продукції до повного відшкодування витрат. Частка держави повинна становити не менш як 15% по Олеській ділянці та 16,5% по Юзівській ділянці. Але 70% плюс 15% - це не 100%. Де інше?
Як відроджуються СЭЗи
Під формулювання "не віробляються та не мають аналогів в Україні" знаючі люди будуть завозити в Україну безмитно все, що їм заманеться. Нульовою або пільговою ставкою буде обкладатися ВЕСЬ прибуток, який одержав суб'єкт. Організує, умовно скажемо, "СКМ" інвестпроект на 3 млн грн, і забуде про необхідність платити податок на прибуток.
Привид утилізації українського автопрому
В Асоціації "Укравтопром" просили залагодити проблеми у міжособистісних стосунках з людьми, які впливають на ухвалення рішень. Проте, з усіх боків вказували: буде так, як домовляться "вожді". Але у вождів, особливо наших, на умі було зовсім інше. Вони загралися в патріотичні ігри з підтримкою вітчизняного автопрому.
Україна втратить 90% експорту авто
У "автомобільної війні" з Росією Україна може втратити 340-350 $ млн і 90% експорту. "Дзеркальні" заходи з нашого боку росіяни перенесуть легко. А ось запровадження спеціальних мит погрожує проблемами вже Україні. (Рос.)
Чому навчили паливні збірки Westinghouse
Якщо ти підтримуєш паливні збірки ТВЕЛ і висловлюєш побоювання з приводу касет Westinghouse - ти імперіаліст, "путінець" і малорос. Якщо ж виступаєш за якнайшвидше впровадження в експлуатацію американських збірок, ти - "лібераст", слуга Вашингтона і "бандерівець". (Рос.)
Навіщо Хмельницькому мотоцикли?
"Вони залишать один цех, в якому п'яні слюсарі будуть збирати 20 мотоциклів на рік. А інвестувати в розвиток заводу можна по-різному - хоч ландшафтним дизайном займайся. З ФДМ завжди можна домовитися". (Рос.)
Тютюн обійдеться без реклами
Відтепер в Україні заборонено рекламувати тютюнові вироби. Але на обсяги збуту тютюнових компаній це не вплине. Постраждають хіба що рекламні агенції.
Як уряд допоміг Фірташу
Держава мала б заробити на мережах через оренду. Однак влада зробила подарунок олігархам. Уряд передав газорозподільчі мережі облгазам, які будуть приватизовані. Вже зрозуміло, що після приватизації мережі будуть у безкоштовному використанні структур Фірташа.
Так кому належать порти?
"Кілька місяців тому Ахметов і Янукович-молодший у якомусь співвідношенні поділили дохід від портів і уклали мир. Деталі не відомі, але прихованого протистояння уже нема". (Рос.)
Лукашенко ошукав Медведєва з "Білоруськалієм" з дозволу Путіна?
Як тільки ситуація з "Уралкалієм" стабілізується, питання про продаж калійного гіганта Росії постане знову. І якщо Лукашенку вдалося надурити слабкого Медведєва, то зробити це з Путіним буде складніше. (Рос.)