Компанії

Азаров та Бойко зроблять Коломойському пільги
Меморандум про підтримку електрометалургів звівся до надання пільг двом феросплавним заводам дніпропетровського олігарха. Віце-прем'єр Юрій Бойко підпише документ, який не завадить Ігорю Коломойському експортувати феросплави за заниженими цінами. Схоже, Рінат Ахметов нарешті отримає собі дешеві феросплави. Платити за все це буде економіка, якій доведеться купувати електрику дорожче (рос.)
Як олігархи пережили кризу
За сумарними доходами пальму першості продовжує впевнено тримати СКМ Ріната Ахметова. Виручка підприємств його імперії дорівнює виручці сімох інших найбільших фінансово-промислових груп.
Олігархи, на вихід!
Мільйони усвідомлюють, що таке нинішня влада. Однак альтернативи їй нема. Так звана опозиція, яка зараз створює видимість боротьби, займалася тим же у 2005-2009 роках. А значить, навіщо йти на барикади? Люди будуть з інтересом спостерігати, як "Сім'я" розправиться з олігархами, які зробили сотні мільйонів на привласненні державного майна. (Рос.)
"Сім'я" візьме олігархів за прибуток
Міндоходів провело через Кабмін законопроект, який призначений протидіяти схемам оптимізації податків в особливо великих масштабах. Перш за все, це повинно торкнутись вітчизняних ФПГ. В ході голосування уряду були озвучені перші потенційні "жертви" - Ігор Коломойський і Дмитро Фірташ (рос.)
У Франції немає економічних інтересів в Малі
Золото, нафта, газ, уран - як щодо присутності французьких підприємств в цих стратегічних секторах?
10 електромобілів 2013 року
Водії спочатку не помітять ніякої різниці. Тільки виявивши за відкидною кришкою електрокабель, вони зрозуміють, що під кузовом не бензобак, а важкі акумулятори. (Рос.)
Профспілки та Фірташ втратять "соціальні" мільярди
Міндоходов хоче забрати на себе функцію адміністрування єдиного внеску на соціальне страхування. Проти виступили профспілки і Федерація роботодавців, пізніше до них може приєднатися Мінсоцполітики. Однак їхні протести проти "Сім'ї" цілком зрозумілі. Вони роками розпоряджалися мільярдами фондів соцстрахування, а тепер можуть їх втратити.
"Нафтогаз" заборгував банкам 60 мільярдів
Повний перелік боргових зобов'язань "Нафтогазу України" та підлеглих йому держпідприємств на кінець третього кварталу 2012 року.
Десять нових гаджетів 2012 року
2013 рік пройде під знаком Full HD, тобто екранів високої чіткості. Apple восени може виправити недоліки п'ятої моделі і представити iPhone 5s. (Рос.)
Головні економічні події-2012: погляд Росії
Купівля державною "Роснефтью" другої за величиною приватної нафтової компанії Росії стала сенсацією. Раніше Кремль оголосив, що держуправління заважає економіці, тому такий крок суперечить даному курсу. (Рос.)
Мороз і дизель - день жахливий
Під виглядом "арктичного" пального, яке повинне витримувати низькі температури, на деяких АЗС продають невідому речовину. Наслідок - вихід двигуна з ладу. При цьому нафтові компанії та АЗС своєї провини не визнають.
Росія: моли процвітають завдяки середньому класу
Вигляд довгих стелажів, забитих до самого верху продуктами, гріє душу російських жінок, яким ще два десятиліття тому доводилося годувати дітей морською капустою і порошковим молоком. (Рос.)