Компанії

Бойко залишив пальне дорогим
Коли нафта у світі дорожчала, бензин та дизель зростали у ціні. Зараз нафта дешевшає, проте падіння цін очікувати не варто. Так вирішили нафтотрейдери, рішення яких виконує Міненерго.
Фірташ остаточно отримає облгази
Уряд вийшов на фінішну пряму з продажу держчасток в газопостачальних компаніях, а президент поспішає з приватизацією газорозподільних мереж. Облгази отримають у власність або концесію "трубу". Після цього держава зробить єдині тарифи, і гарантує прибуток бізнесам, які майже монопольно контролює Дмитро Фірташ.
Світові компанії квапляться взятися за руки з "Роснефтью"
"Роснефть" вважає, що поки нерозвідані і неоцінені родовища в 10 з гаком разів більше, і складають 206 млрд барелів. Складність в тому, що близько двох третин цих родовищ знаходиться на шельфі Північного Льодовитого океану, де вартість і ризики, що пов'язані з освоєнням, просто колосальні. (рос.)
Геннадій Корбан: Я би зміг відібрати Полтавський ГЗК
- Вас називають рейдером. Ви себе називаєте більш толерантно - конфліктологом. Цією діяльністю ви будете займатися далі? - Ні. Ця діяльність вичерпала себе з кількох причин. - Ви маєте на увазі прихід "донецьких"? - Я не маю на увазі прихід "донецьких". Найголовніший чинник закінчення цієї діяльності - це втрата ліквідності (рос.)
Геннадій Корбан: Лазаренко вважав, що Аксельрод його "розвів"
Єдине, про що мріяв Аксельрод, - щоб я закінчив свої конфлікти... Мене було дістати набагато важче, бо я пересуваюся в броньованих автомобілях і не перебуваю в громадських місцях. А Гена всіляко відмовлявся від охорони. З цього приводу ми неодноразово мали з ним розмову. - А вас не обтяжує такий спосіб життя? - Це дуже важко - дивитися на світ через скло броньованого автомобіля (рос.)
"Несповна розуму як інструмент захисту від банку"
У 2011-му один з чиновників Адміністрації президента придумав, що банк не мав права видавати валютні кредити, оскільки у нього не було на це індивідуальної валютної ліцензії. "Фішкою" 2012 року обіцяють стати "довідки про перебування не у своєму розумі". Їх отримують деякі позичальники, щоб довести в суді, що підписували кредитну угоду або договір поруки в напівнесвідомому стані.
Вугілля замість газу: металурги дають шанс шахтарям
Металурги заміщують дорогий російський газ вугіллям, працюючи за технологію вдування пило-вугільної суміші. Однак для цього потрібне більш якісне вугілля, ніж те, що постачається зараз. (рос.)
Державно-горілчана таємниця
За одну пляшку для розливу горілки завод Державного управління справами сплатив 50 грн. Доступ до інформації ЛВЗ та ДУС блокують. Мова йде про змову та типове виведення грошей, або ж президентський завод виробляє "ліву" горілку в величезних обсягах.
Закордонні компанії та "офшорки" олігархів. Список ДПС
Державна податкова служба склала список офшорів та закордонних компаній українських фінансово промислових груп. Представляємо список ДПС, який включає 225 компаній, які належать 10 ФПГ.
Мільйонери Forbes: олігархи, міністри, депутати та син Януковича
Структура багатіїв України зміщується від видобувних галузей та важкої промисловості до агросектору, роздрібної торгівлі та технологічного сектору. Окрім того, рейтинг демонструє концентрацію в руках президента Януковича, Партії регіонів та олігархів левової частки багатств держави.
Навіщо Януковичу корейські потяги
Ідея створити СП з корейською Hyundai Corporation дуже нагадує інше спільне підприємство - "АвтоЗАЗ-Daewoo". Автомобільний проект "успішно" провалився, але хтось на цьому заробив. Хто і як заробить цього разу?
Павло Климець: Лівого спирту повно і без Климця
"Добре бути в партії влади, але не хотілося б бути на боці влади, яка робить погано народу... Головне, щоб гроші сюди прийшли. Але вони не йдуть, тому що ПДВ - плати, мито - плати, хабарі - плати, з землею непрозоро". (Рос.)