Компанії

Вугілля "Сім'ї". Кому і як дісталися п'ять державних фабрик
"Економічна правда" вирішила систематизувати інформацію щодо вугільного бізнесу Януковичів. Ми відшукали цікаві факти про те, як державне майно опинилося в руках "сімейних" прокладок з екзотичних островів.
Київ після "Євро"
У 2012 році Колесніков твердив: "Вертодромом зможуть користуватися МНС і Мінздоров'я, а кияни і гості столиці - літати в "Бориспіль". Однак замість екстрених служб об'єкт використовують донецькі бізнесмени для показів мод.
Пільги для Алєкперова
На нафтовому ринку - черговий меморандум. Як не дивно, список зобов'язань уряду набагато довший за список зобов'язань компаній, які контролює "Лукойл".
Трубою прикриють грандіозний "дерибан"
Можна припустити, що уряд президентської "Сім'ї" затіяв грандіозну аферу, і ГТС - лише один з елементів. Поки всі говоритимуть про хижу Росію, "правильні хлопці" можуть тихо "розпиляти" між собою інші стратегічні об'єкти.
З українців по гривні - "Ельбрусу" мільярд
Якщо раніше дрібні торговці картками напряму перераховували гроші за товар мобільному оператору, то з минулої осені вони мусять спочатку переказати гроші на рахунки фірми "Ельбрус", а вже вона - оператору. Звідки взялася "прокладка", яка може мати безпосереднє відношення до Сергія Курченка?
Як проїхати в тупик
Рекордні продажі квітня здобуті під впливом допінгу. Його дія вже скінчилася. Якщо у 2012 році сукупні продажі легкових автомобілів становили 217 тис, то прогноз на 2013 рік - 170 тис.
Фірташ та "Сім'я" переділили газ
"Сім'ї" вдалося завести в правління "Нафтогазу", який останні роки контролювався людьми Дмитра Фірташа і Юрія Бойка, свою людину. А отже, її діяльність не може не відбитися в Прогнозному балансі розподілу газу. Мабуть, зміна правління і була причиною, через яку розгляд документа перемістили на утаємничене засідання в понеділок. (рос.)
Чому мовчав Присяжнюк
Прийшов час переглянути бюджет Мінагропроду, адже завжди краще зменшити витрати чиновників, ніж забрати роботу у людей. На жаль, це каже наша асоціація, а не міністр аграрної політики.
Арбузов допоможе Ставицькому затвердити кошторис "Нафтогазу"
"Ще на початку 2013 року було зрозуміло, що допомоги компанії в бюджеті не вистачить. Можливо, сподівалися на "Газпром". Ситуація була невизначеною і через заплановану реформу НАК, але її не відбулося. Це свідчить про те, що підхід до бюджетного процесу примітивний і ручний".
Чому за схему Бойка і Фірташа відповість Янукович
Ламати монополію можна лише одним шляхом: вирівняти ціни на газ для всіх - для населення, комунальників, промисловості і бюджетників. Тоді зникне сама корупційна формула. А тимчасом Віктор Федорович буде цапом-відбувайлом. (Рос.)
Чи можна реприватизувати "Укртелеком" за порушення зобов'язань
Проблеми з виконанням соціальних зобов'язань компанією виглядають скромно на тлі звичних для України обсягів корупції. Як можна порівнювати мільярдні справи "Сім'ї" або олігархів з кількома сотнями гривень окладу рядового працівника?
"Енергоатом" заважає атомній енергетиці
При загальній виручці 21,9 млрд грн короткострокові кредити НАЕК в 2013 році повинні сягнути 10,3 млрд грн. Тобто "Енергоатом" буде брати банківські позики в обсязі, що дорівнює майже половині - 47%! - товарного обороту компанії. Так, мабуть, атомники мають рацію. В "Енергоатомі" справді все погано.