Компанії

У Франції немає економічних інтересів в Малі
Золото, нафта, газ, уран - як щодо присутності французьких підприємств в цих стратегічних секторах?
10 електромобілів 2013 року
Водії спочатку не помітять ніякої різниці. Тільки виявивши за відкидною кришкою електрокабель, вони зрозуміють, що під кузовом не бензобак, а важкі акумулятори. (Рос.)
Профспілки та Фірташ втратять "соціальні" мільярди
Міндоходов хоче забрати на себе функцію адміністрування єдиного внеску на соціальне страхування. Проти виступили профспілки і Федерація роботодавців, пізніше до них може приєднатися Мінсоцполітики. Однак їхні протести проти "Сім'ї" цілком зрозумілі. Вони роками розпоряджалися мільярдами фондів соцстрахування, а тепер можуть їх втратити.
"Нафтогаз" заборгував банкам 60 мільярдів
Повний перелік боргових зобов'язань "Нафтогазу України" та підлеглих йому держпідприємств на кінець третього кварталу 2012 року.
Десять нових гаджетів 2012 року
2013 рік пройде під знаком Full HD, тобто екранів високої чіткості. Apple восени може виправити недоліки п'ятої моделі і представити iPhone 5s. (Рос.)
Головні економічні події-2012: погляд Росії
Купівля державною "Роснефтью" другої за величиною приватної нафтової компанії Росії стала сенсацією. Раніше Кремль оголосив, що держуправління заважає економіці, тому такий крок суперечить даному курсу. (Рос.)
Мороз і дизель - день жахливий
Під виглядом "арктичного" пального, яке повинне витримувати низькі температури, на деяких АЗС продають невідому речовину. Наслідок - вихід двигуна з ладу. При цьому нафтові компанії та АЗС своєї провини не визнають.
Росія: моли процвітають завдяки середньому класу
Вигляд довгих стелажів, забитих до самого верху продуктами, гріє душу російських жінок, яким ще два десятиліття тому доводилося годувати дітей морською капустою і порошковим молоком. (Рос.)
Кому потрібен біоетанол
Українська практика використання біоетанолу більше нагадує схему завантаження підприємств "Укрспирту" та "розпилювання" бюджетних коштів. Автовласники ж платитимуть за пальне більше.
Міністр оборони чи продажів?
Ймовірно, перед Лебедєвим поставлені абсолютно інші завдання, ніж зміцнення обороноздатності України. Розпродаж військового майна явно вийшов на перший план. Залишивши на голодному пайку свою армію, чию армію збирається годувати українська влада в недалекому майбутньому? (Рос.)
Покращення спіткає ще й пошту?
В об'ємі послуг "Укрпошти" доставка посилок становить кілька відсотків. При цьому приватні оператори забезпечують не тільки збереження вмісту посилок, але й, на відміну від "Укрпошти", доставляють їх аж до рук адресата. Виникає питання: чому "Укрпошта" прагне монополізувати цей незначний сегмент?
"Південний потік" уже нікуди не тече
Україні не варто турбуватися про трубопровідні прожекти утилізації грошей "Газпрому". Думати слід про зниження власного споживання газу, диверсифікацію шляхів доставки та нарощування власного видобутку.