Компанії

Чи заплатить Україна неустойку Китаю
Якщо з грішми кепсько - МВФ невмолимий, а Кремль затягує у Митний союз, то звернутися можна і до китайців, запропонувавши їм зерно. Однак є значні ризики невиконання поставок, а значить - нарахування штрафів. Заплатять селяни.
Чи існує контрабанда бензину?
Ініціатива Мінфіну щодо подвоєння акцизів на нафтопродукти доводить, що невідомі прокуратурі контрабандисти є креатурою "Сім’ї" або "младореформаторів". Скільки втратить бюджет після чергового підвищення акцизу?
"Альтком" - Колесніков = поразка
"Укравтодор" вирішив взагалі не будувати міст в Черкасах, аби не віддавати 1,5 мільярда гривень "Альткому", чий покровитель Борис Колесніков втратив урядову посаду і партійний вплив.
Фінплан Нафтогазу-2013: завідомо нездійсненний
Україна продовжує рухатися до штрафних санкцій з боку Росії і втрати ГТС, але фінплан "Нафтогазу" це ретельно вуалює. Документ зовсім не враховує той факт, що "Нафтогаз" з початку року майже не імпортує газ. А ще в ньому панує цілковита плутанина. Схоже, керівництво НАКу навмисно муніпулює цифрами.
Чи платять олігархи податки
За даними, які опинилися в розпорядженні "Економічної правди", у 2011-2012 роках найбільші українські ФПГ могли не доплатити до бюджетів податків на 15,5 млрд грн. (Рос.)
Вугілля "Сім'ї". Кому і як дісталися п'ять державних фабрик
"Економічна правда" вирішила систематизувати інформацію щодо вугільного бізнесу Януковичів. Ми відшукали цікаві факти про те, як державне майно опинилося в руках "сімейних" прокладок з екзотичних островів.
Київ після "Євро"
У 2012 році Колесніков твердив: "Вертодромом зможуть користуватися МНС і Мінздоров'я, а кияни і гості столиці - літати в "Бориспіль". Однак замість екстрених служб об'єкт використовують донецькі бізнесмени для показів мод.
Пільги для Алєкперова
На нафтовому ринку - черговий меморандум. Як не дивно, список зобов'язань уряду набагато довший за список зобов'язань компаній, які контролює "Лукойл".
Трубою прикриють грандіозний "дерибан"
Можна припустити, що уряд президентської "Сім'ї" затіяв грандіозну аферу, і ГТС - лише один з елементів. Поки всі говоритимуть про хижу Росію, "правильні хлопці" можуть тихо "розпиляти" між собою інші стратегічні об'єкти.
З українців по гривні - "Ельбрусу" мільярд
Якщо раніше дрібні торговці картками напряму перераховували гроші за товар мобільному оператору, то з минулої осені вони мусять спочатку переказати гроші на рахунки фірми "Ельбрус", а вже вона - оператору. Звідки взялася "прокладка", яка може мати безпосереднє відношення до Сергія Курченка?
Як проїхати в тупик
Рекордні продажі квітня здобуті під впливом допінгу. Його дія вже скінчилася. Якщо у 2012 році сукупні продажі легкових автомобілів становили 217 тис, то прогноз на 2013 рік - 170 тис.
Фірташ та "Сім'я" переділили газ
"Сім'ї" вдалося завести в правління "Нафтогазу", який останні роки контролювався людьми Дмитра Фірташа і Юрія Бойка, свою людину. А отже, її діяльність не може не відбитися в Прогнозному балансі розподілу газу. Мабуть, зміна правління і була причиною, через яку розгляд документа перемістили на утаємничене засідання в понеділок. (рос.)