Компанії

"АвтоЗАЗ" та "Богдан" не платитимуть
Популярний сегмент авто з двигунами від 2000 до 3000 куб см подорожчає на 14 080 грн. До 3500 кубічних сантиметрів збір становитиме 19 085 грн, більше - 30 250 грн. Але це стосуватиметься лише справжніх іномарок. У Ялті Азаров планує домовитися з Медведєвим, і обидві країни можуть зробити "утилізаційний" виняток одна для одної.
Нафтовики пожалілися на "шмурдяк"
Обсяги випуску поганого пального величезні. В Україні щомісячно продається 300 тис тонн компонентів бензину і виробляється 1 млн тонн нафтопродуктів з газового конденсату на рік. Поки Мінпаливенерго пропонує подовжити терміни продажу "шмурдяка", є група людей, яка домагається протилежного.
Чи знищить себе Apple?
Google заявляє, що вже обійшла патенти Apple. Представник компанії чітко дав зрозуміти, що Google не стане "зупиняти преси". (Рос.)
Чи введуть в "Оранту" тимчасову адміністрацію
Розраховувати на появу західного інвестора в "Оранті" складно. А ось купівлю в інтересах одного з українських олігархів чи в інтересах "Сім'ї" - можна було б пояснити.
Керівник Shell в Україні: Угода з урядом може бути не підписана
"Нема жодних гарантій, що будь-який з цих проектів буде успішним. Але всі ці проекти мають достатній потенціал, аби дати можливість Україні в два, а то і в три рази збільшити видобуток газу у найближчі 10, 20, 30 років".
"Росатом": Швидше за все, буде дозамовлення російського палива
Українська сторона сама пропонує набір активів. У спільному підприємстві з ядерного паливного циклу це, зокрема, частка України в СП з фабрикації ядерного палива. Наскільки я знаю, звучали такі підприємства, як "Смоли", Східний ГЗК. А по машинобудівному холдингу з боку України будуть запропоновані акції "Турбоатома".(Рос.)
Чим заплатять українці за відсутність альтернатив?
На громадське обговорення винесена оновлена енергетична стратегія України. Сукупна потужність відновлюваної енергетики в енергобалансі країни до 2030 року складе не більше 2%. Для порівняння – уряд Німеччини визначив мету досягти 80%, і відмовитись від ядерної енергетики.
Вугільні генерали здали погони фельдмаршалу
Вугільна карта України видозмінюється прямо на очах. Якщо раніше на ній були зображені десятки "вугільних генералів" і маршал Ахметов, то тепер місце перших зайняв новий потужний гравець. Проникнення у вугільну галузь президентський син розпочав через "Асоціацію "Донбаський розрахунково-фінансовий центр".
Уже відвоювалися?
Де ситуація й справді критична - так це на ринку автобусів, вантажівок, автобусів та спецтехніки. Для них діє базова утилізаційна ставка у розмірі 150 000 рублів. Тобто – $4600. Такий доважок ліквідує всі цінові конкурентні переваги для наших "Богданів" та "Іванів".
Державу вигнали з "Хліб Інвестбуду"
"Кіпріоти" ніби спеціально внесли у статутний фонд ТОВ "Хліб Інвестбуд" таку суму, щоб державні 49% зменшились рівно до 1%. Це притому, що минулого року через свій "напівдержавний" статус "ХІБ" отримував всіляку підтримку МінАПК. Держбюджет, як відомо, від такого "співробітництва" не отримав ні копійки.
Горілчаники-"ухилянти"
Алкогольним та тютюновим компаніям демонструвалися підготовлені слайди. На переконання Клименка, представники цих галузей уникають сплати деяких податків. Зокрема, мова йде про недоотримання коштів від сплати ПДВ. Виробникам горілки податківці виставили рахунок на 360,3 млн грн за 2011 рік, та 117,2 млн грн за 2012.
Чому Янукович віддав український газ
На Олеській та Юзівській площах максимальна компенсація інвестору складе 70% виробленої продукції до повного відшкодування витрат. Частка держави повинна становити не менш як 15% по Олеській ділянці та 16,5% по Юзівській ділянці. Але 70% плюс 15% - це не 100%. Де інше?