Компанії

Сага про феросплави: яким має бути меморандум. Позиція "Привату"
Можна зробити резонне припущення, що Коломойський хоче дуже хитро прописати текст документа. Щоб після набрання ним чинності отримати меншу ціну на електрику, але не нести за це ніякої відповідальності. (Рос.)
Керівник "АПК-інвест": Держзакупівлі - не наш бізнес
"З одного боку, я проти вільного продажу землі. З іншого боку, земля - це власність. А будь-яка власність є власністю лише тоді, коли господар може вільно нею розпорядитися".
Чому українці не довіряють ОСББ
ЖЕКи часто затягують передачу висоток об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків та судяться із створеними ОСББ, не будучи учасниками цих правовідносин. У ЖЕКів є свої мотиви. (Рос.)
Призупинення ліцензії MMCIS. Фінансова піраміда?
"Деякі фактори вказують, що компанія насправді не інвестує кошти, і заявлені доходи видумані. 48 місяців беззбиткової діяльності не притаманні жодному інвестиційному фонду, що займається спекуляціями на "Форексі".
Україна роздала порти "пацанам"
Забравши порти, олігархи наче сказали світовим транспортникам: "Ви будете працювати тільки з нами, і ваші проекти в Україні завжди будуть залежні від нашої прихильності". Але українське хамство не прийнятне в цивілізованому світі. (Рос.)
Клюєв - ясне сонечко, Ахметов - володар вітру
З 2013 року перевагами "зеленого тарифу" в Україні користуватимуться переважно два великих інвестори. Всіх інших 20 листопада "відсторонили" рішенням Верховної Ради.
Кому потрібен автопром
"Тисячі людей втратять роботу, багато підприємств закриються. Українські виробники розділилися на два табори: "за" і "проти" припинення крупно-вузлового складання. Врегулювати суперечність повинна профільна асоціація". (Рос.)
Нацбанк повернувся в 1998
Експортери України продаватимуть 50% отриманої валюти. Закон вимагає, що норма має діяти лише півроку, але напевно її подовжать. Найважливіше те, що обов'язковий продаж геть не допоможе Нацбанку. Отже, вірогідність девальвації залишається.
Пряники для Алєкперова
Від СП з росіянами державі залишилися тільки борги. При цьому сусіди вимагають ще й сприяння за рахунок колишнього партнера, і держава їм не відмовляє. Зрозуміло - бізнесмен працює на себе. Але на кого працюють українські чиновники?
Як продати хороший метзавод
Потенційного покупця ДЕМЗ визначити складно. Ним міг би зацікавитися Рінат Ахметов. "Завод робить довгі напівфабрикати, а портфель "Метінвеста" зміщений у бік плоских продуктів". (Рос.)
Хто атакує Березовського
Треба розуміти, що податкову очолює Олександр Клименко, який є близьким до старшого сина президента. Податківці - це царина "Сім'ї". Водночас сама "жертва" - IDS Group - або дійсно не знає, хто її "пресує", або не хоче про це говорити вголос.
Сага про феросплави: Меморандуму немає, але він буде
Микола Азаров надав електрометалургії пільги, не чекаючи зустрічних гарантій на користь держави. Поки що тільки два заводи підпадають під визначення "пільговиків", і це заводи Ігоря Коломойського. Проте незабаром їх перелік розшириться. (Рос.)