Компанії

"Смарт-холдинг": "Олімпійський" - одна з найбільших помилок
"Ніхто з нами не вів діалог, щоб відмовитися від Троїцької площі. Нам би дозволили і раніше будувати офісний центр, але УЄФА каже: щоб поруч зі стадіоном під час "Євро-2012" було будівництво - давайте краще після". "Ви плануєте зберегти ділянку на Троїцькій площі, та отримати ділянку в Голосієво?". "Якщо ми все-таки отримаємо компенсацію у вигляді ділянки, то зробимо один з кращих проектів у Європі". (Рос.)
Хто заробляє на Євро-2012. Зізнання генпідрядника "Олімпійського"
Нещодавно сталася подія, яка породила ще більше підозр щодо долі державних мільярдів, які йшли на реконструкцію "Олімпійського". Адже людина, яка ними розпоряджалася, офіційно визнала себе винною у економічному злочині.
Колесніков придумав бізнес для ЛАЗу
Скоро пасажирам доведеться забути про улюблені маршрутки "біля дому" або "від метро" і низькі ціни на міжміські поїздки. А з урахуванням нового формату роботи "Укрзалізниці" домосідство буде ставати однією з національних особливостей.
Олег Назаренко: Потрібно ставити питання, які заробітки в українських автозаводів
- І все таки, що нас очікує у випадку ухвалення мита на імпортні автомобілі? - Дуже великі удари підуть на Україну. Плюс для державного бюджету будуть наслідки. (рос.)
Богдан Баласинович: В Україні - 54 мільйони кубометрів сміття
В середньому європейська сім’я сплачує на місяць 20-30 євро за вивезення, утилізацію та захоронення відходів, у нас - максимум 2-3 євро. Хіба збільшення тарифу на 5-7 гривень сильно на вплине на бюджет сім’ї? Хіба це ціна за екологічно безпечне майбутнє?
Елітне житло: стук-грюк, аби з рук
Покупці стверджують, що компанії найбільше думають про свій заробіток. "В Україні забудовники не надають значення кваліфікації робітників, використовують дешеві будматеріали, не виконують гарантійних зобов’язань та не усувають недоробки".
Костянтин Жеваго: Якщо відбирати ліцензію в нас, то кому її залишати?
На будівництво збагачувальної фабрики Єристівського родовища ми запланували загальний обсяг капітальних вкладень понад 750 млн доларів. З яких ми вже витратили 150 млн доларів на технологію, обладнання, інженерію, детальну інженерію.
Безнадійні борги Дмитра Святаша
Очевидно, Святаш опинився у скруті. Справа навіть не в тому, що він став біднішим. За рейтингом "Фокусу", в 2011 році статки Святаша оцінюються $78,4 мільйона. Просто настав час сплатити борги, а їх у підприємств Святаша навіть більше, ніж коштують його численні бізнеси.
Бойко залишив пальне дорогим
Коли нафта у світі дорожчала, бензин та дизель зростали у ціні. Зараз нафта дешевшає, проте падіння цін очікувати не варто. Так вирішили нафтотрейдери, рішення яких виконує Міненерго.
Фірташ остаточно отримає облгази
Уряд вийшов на фінішну пряму з продажу держчасток в газопостачальних компаніях, а президент поспішає з приватизацією газорозподільних мереж. Облгази отримають у власність або концесію "трубу". Після цього держава зробить єдині тарифи, і гарантує прибуток бізнесам, які майже монопольно контролює Дмитро Фірташ.
Світові компанії квапляться взятися за руки з "Роснефтью"
"Роснефть" вважає, що поки нерозвідані і неоцінені родовища в 10 з гаком разів більше, і складають 206 млрд барелів. Складність в тому, що близько двох третин цих родовищ знаходиться на шельфі Північного Льодовитого океану, де вартість і ризики, що пов'язані з освоєнням, просто колосальні. (рос.)
Геннадій Корбан: Я би зміг відібрати Полтавський ГЗК
- Вас називають рейдером. Ви себе називаєте більш толерантно - конфліктологом. Цією діяльністю ви будете займатися далі? - Ні. Ця діяльність вичерпала себе з кількох причин. - Ви маєте на увазі прихід "донецьких"? - Я не маю на увазі прихід "донецьких". Найголовніший чинник закінчення цієї діяльності - це втрата ліквідності (рос.)
Підпишіться на наші повідомлення!