Компанії

Гітлер знову попереду
Німеччина в 1933-1938 роках збудувала 3 тис км автобанів, а Україна після 75 років технічного прогресу підносить як рекорд план щодо створення 2 тис км автодоріг за такий же п'ятирічний період. (Рос.)
Недобудована імперія одного міністра
Бізнес-група "Хліб Інвестбуду", яку пов'язували з давнім товаришем президента Іванющенком, і якій так відверто допомагав міністр Присяжнюк, програє на усіх фронтах.
Газовий бум у США: Росія програє?
Зростання видобутку сланцевого газу у США означає зниження цін на цей вид палива, створює нові можливості для видобутку газу в Європі, а також посилює загрозу для російського газового експорту. (Рос.)
Коломойський проти Ахметова - 1:0 (документи)
У наступний понеділок уряд підпише меморандум з електрометалургійними заводами. Заводи отримають електроенергію на 30% дешевше, а натомість уряд вимагає виконати речі, які виконувати необов'язково. Феросплавні заводи Ігоря Коломойського, які намагалися відібрати структури Ріната Ахметова, отримають перепочинок на півроку (рос.)
Державний рекет: долар за тонну зерна
Як розповідає співрозмовник, зернотрейдерів шантажують сертифікатом якості, який необхідний для експорту. Держсільгоспінспекція відмовляється його видавати, поки експортери не здійснять "неофіційний" платіж.
Чому страйкувала "Українська біржа"
"Біржа дуже хоче отримати доступ до системи електронних платежів Нацбанку, щоб витрачати ці гроші на "добові" кредити. А тут у них ці гроші відбирають. Тепер ними буде розпоряджатися НБУ. Ціна питання - сотня мільйонів".
"АвтоЗАЗ" та "Богдан" не платитимуть
Популярний сегмент авто з двигунами від 2000 до 3000 куб см подорожчає на 14 080 грн. До 3500 кубічних сантиметрів збір становитиме 19 085 грн, більше - 30 250 грн. Але це стосуватиметься лише справжніх іномарок. У Ялті Азаров планує домовитися з Медведєвим, і обидві країни можуть зробити "утилізаційний" виняток одна для одної.
Нафтовики пожалілися на "шмурдяк"
Обсяги випуску поганого пального величезні. В Україні щомісячно продається 300 тис тонн компонентів бензину і виробляється 1 млн тонн нафтопродуктів з газового конденсату на рік. Поки Мінпаливенерго пропонує подовжити терміни продажу "шмурдяка", є група людей, яка домагається протилежного.
Чи знищить себе Apple?
Google заявляє, що вже обійшла патенти Apple. Представник компанії чітко дав зрозуміти, що Google не стане "зупиняти преси". (Рос.)
Чи введуть в "Оранту" тимчасову адміністрацію
Розраховувати на появу західного інвестора в "Оранті" складно. А ось купівлю в інтересах одного з українських олігархів чи в інтересах "Сім'ї" - можна було б пояснити.
Керівник Shell в Україні: Угода з урядом може бути не підписана
"Нема жодних гарантій, що будь-який з цих проектів буде успішним. Але всі ці проекти мають достатній потенціал, аби дати можливість Україні в два, а то і в три рази збільшити видобуток газу у найближчі 10, 20, 30 років".
"Росатом": Швидше за все, буде дозамовлення російського палива
Українська сторона сама пропонує набір активів. У спільному підприємстві з ядерного паливного циклу це, зокрема, частка України в СП з фабрикації ядерного палива. Наскільки я знаю, звучали такі підприємства, як "Смоли", Східний ГЗК. А по машинобудівному холдингу з боку України будуть запропоновані акції "Турбоатома".(Рос.)
Підпишіться на наші повідомлення!