Компанії

Геннадій Корбан: Я би зміг відібрати Полтавський ГЗК
- Вас називають рейдером. Ви себе називаєте більш толерантно - конфліктологом. Цією діяльністю ви будете займатися далі? - Ні. Ця діяльність вичерпала себе з кількох причин. - Ви маєте на увазі прихід "донецьких"? - Я не маю на увазі прихід "донецьких". Найголовніший чинник закінчення цієї діяльності - це втрата ліквідності (рос.)
Геннадій Корбан: Лазаренко вважав, що Аксельрод його "розвів"
Єдине, про що мріяв Аксельрод, - щоб я закінчив свої конфлікти... Мене було дістати набагато важче, бо я пересуваюся в броньованих автомобілях і не перебуваю в громадських місцях. А Гена всіляко відмовлявся від охорони. З цього приводу ми неодноразово мали з ним розмову. - А вас не обтяжує такий спосіб життя? - Це дуже важко - дивитися на світ через скло броньованого автомобіля (рос.)
"Несповна розуму як інструмент захисту від банку"
У 2011-му один з чиновників Адміністрації президента придумав, що банк не мав права видавати валютні кредити, оскільки у нього не було на це індивідуальної валютної ліцензії. "Фішкою" 2012 року обіцяють стати "довідки про перебування не у своєму розумі". Їх отримують деякі позичальники, щоб довести в суді, що підписували кредитну угоду або договір поруки в напівнесвідомому стані.
Вугілля замість газу: металурги дають шанс шахтарям
Металурги заміщують дорогий російський газ вугіллям, працюючи за технологію вдування пило-вугільної суміші. Однак для цього потрібне більш якісне вугілля, ніж те, що постачається зараз. (рос.)
Державно-горілчана таємниця
За одну пляшку для розливу горілки завод Державного управління справами сплатив 50 грн. Доступ до інформації ЛВЗ та ДУС блокують. Мова йде про змову та типове виведення грошей, або ж президентський завод виробляє "ліву" горілку в величезних обсягах.
Закордонні компанії та "офшорки" олігархів. Список ДПС
Державна податкова служба склала список офшорів та закордонних компаній українських фінансово промислових груп. Представляємо список ДПС, який включає 225 компаній, які належать 10 ФПГ.
Мільйонери Forbes: олігархи, міністри, депутати та син Януковича
Структура багатіїв України зміщується від видобувних галузей та важкої промисловості до агросектору, роздрібної торгівлі та технологічного сектору. Окрім того, рейтинг демонструє концентрацію в руках президента Януковича, Партії регіонів та олігархів левової частки багатств держави.
Навіщо Януковичу корейські потяги
Ідея створити СП з корейською Hyundai Corporation дуже нагадує інше спільне підприємство - "АвтоЗАЗ-Daewoo". Автомобільний проект "успішно" провалився, але хтось на цьому заробив. Хто і як заробить цього разу?
Павло Климець: Лівого спирту повно і без Климця
"Добре бути в партії влади, але не хотілося б бути на боці влади, яка робить погано народу... Головне, щоб гроші сюди прийшли. Але вони не йдуть, тому що ПДВ - плати, мито - плати, хабарі - плати, з землею непрозоро". (Рос.)
Саймон Чернявський: землю будуть скуповувати місцеві олігархи
Оренда для більшості підприємств становить десь 100 доларів за 1 га. Купівля ж гектара землі може обійтися в 1000 доларів. Це, грубо кажучи, 10 років окупності. Думаю, ми будемо спостерігати тенденцію до поступового підвищення вартості оренди.
Хто замовив ex.ua? Частина друга: чому виграла влада
Офіційна версія, за якою МВД арештувало сервери ex.ua, розпалася ще тиждень тому. Отже, це прикриття реальних мотивів, серед яких - боротьба влади за надмірні повноваження та світова істерія тих, хто втрачає контроль над заробітками авторів. (рос.)
Хто замовив ex.ua? Частина перша: таємничі власники
За два останні тижні логічно було б почути точку зору власників ex.ua, яких скривдила влада. Однак їх прізвища приховують геть усі - від провайдерів до міліції. Ми спробували з'ясувати, хто ті люди, які користуються суцільним захистом.
Підпишіться на наші повідомлення!