Компанії

Хто заробить на агрострахуванні
Виявилося, що для роботи у сегменті слід отримати окрему ліцензію. З 11 бажаючих її отримали лише чотири фірми. Дві з них пов'язують з Валентиною Арбузовою, ще одну називають креатурою Віталія Хомутинніка.
Хто є пан Фірташ?
Якщо раніше хоча би була конкуренція між олігархами, то при Януковичі приватизація перетворилася на роздачу власності "кому треба". І Фірташ тут посідає чільні позиції. (Рос.)
Скільки коштує "труба"
Чому досі не оцінена ГТС? Янукович, Азаров, Бойко і Фірташ ніяк не можуть виторгувати у Путіна "свій інтерес" за здачу Росії української газотранспортної системи. (Рос.)
Ахметов влаштував екологічну катастрофу
В'їжджаючи в Маріуполь, гості міста усвідомлювали, що вони потрапляють в зону екологічного лиха. Квартали огортала хмара щільного туману. (Рос.)
У пошуках кредитного дива
Без активізації кредитування українська економіка в 2013 році буде приречена на стагнацію. Однак розігрівання кредитного ринку не повинне бути самоціллю. Важливо, як саме його забезпечити.
Власники "Моршинської": "Нас атакують і з Росії, і з України"
"Всі проблеми з IDS через Березовського. Хоча ми впевнені, що люди, які стоять за цією атакою, прекрасно знають, що Березовського там нема. Ми переконані в цьому". (Рос.)
Мільярди для "зелених чоловічків"
"Зелений самоскид" Жеваго, "зелений ківш" Пінчука, "зелені печі" Дзензерських і багато інших імпортних товарів обійшлися державі майже у 3 мільярди гривень за два роки.
Як Таріел розсварився з Дмитром
Власне, Святаш в "Русі" і з'явився як людина, яку конкурент Васадзе намагається взяти за горло. І не стільки, так би мовити, особисто, скільки з використанням усієї сили державної машини. (Рос.)
Українці біднішають
Серед ризиків пришвидшення інфляції у 2013 році - зростання тарифів на комунальні послуги, дефіцит бюджету і можлива девальвація гривні.
Пітер О'Браєн: Альтернативна енергетика для іноземних компаній перестане існувати
При діючому тарифі 11,3 євро за мВт/год рентабельність вітрової станції - 15-20%. Для більшої рентабельності потрібен дуже сильний вітер. Термін окупності при цьому - сім років. Без "зеленого тарифу" рентабельність - нуль.
ПДВ-облігації повертаються
Микола Азаров пообіцяв, що у 2013 році частина боргів з ПДВ буде погашена з використанням цільових ОВДП. Олігархи продаватимуть ці папери своїм банкам, а ті підуть в НБУ по рефінансування. Підприємства отримають "живі" гроші, а банки - новий бізнес.
Енергонезалежність: скільки (к)років до мети
Є шанс, що у 2012 році Україна поступиться першістю в рейтингу найбільших імпортерів російського газу іншим країнам. Рік тому Київ посів "почесне" перше місце, купивши в "Газпрому" 40 млрд кубометрів палива, що суттєво збагатило російську монополію.
Підпишіться на наші повідомлення!