Компанії

Привид утилізації українського автопрому
В Асоціації "Укравтопром" просили залагодити проблеми у міжособистісних стосунках з людьми, які впливають на ухвалення рішень. Проте, з усіх боків вказували: буде так, як домовляться "вожді". Але у вождів, особливо наших, на умі було зовсім інше. Вони загралися в патріотичні ігри з підтримкою вітчизняного автопрому.
Україна втратить 90% експорту авто
У "автомобільної війні" з Росією Україна може втратити 340-350 $ млн і 90% експорту. "Дзеркальні" заходи з нашого боку росіяни перенесуть легко. А ось запровадження спеціальних мит погрожує проблемами вже Україні. (Рос.)
Чому навчили паливні збірки Westinghouse
Якщо ти підтримуєш паливні збірки ТВЕЛ і висловлюєш побоювання з приводу касет Westinghouse - ти імперіаліст, "путінець" і малорос. Якщо ж виступаєш за якнайшвидше впровадження в експлуатацію американських збірок, ти - "лібераст", слуга Вашингтона і "бандерівець". (Рос.)
Навіщо Хмельницькому мотоцикли?
"Вони залишать один цех, в якому п'яні слюсарі будуть збирати 20 мотоциклів на рік. А інвестувати в розвиток заводу можна по-різному - хоч ландшафтним дизайном займайся. З ФДМ завжди можна домовитися". (Рос.)
Тютюн обійдеться без реклами
Відтепер в Україні заборонено рекламувати тютюнові вироби. Але на обсяги збуту тютюнових компаній це не вплине. Постраждають хіба що рекламні агенції.
Як уряд допоміг Фірташу
Держава мала б заробити на мережах через оренду. Однак влада зробила подарунок олігархам. Уряд передав газорозподільчі мережі облгазам, які будуть приватизовані. Вже зрозуміло, що після приватизації мережі будуть у безкоштовному використанні структур Фірташа.
Так кому належать порти?
"Кілька місяців тому Ахметов і Янукович-молодший у якомусь співвідношенні поділили дохід від портів і уклали мир. Деталі не відомі, але прихованого протистояння уже нема". (Рос.)
Лукашенко ошукав Медведєва з "Білоруськалієм" з дозволу Путіна?
Як тільки ситуація з "Уралкалієм" стабілізується, питання про продаж калійного гіганта Росії постане знову. І якщо Лукашенку вдалося надурити слабкого Медведєва, то зробити це з Путіним буде складніше. (Рос.)
Нафта принесе Афганістану золоті гори?
Америка обурена тим, що Пекін розширює свою присутність в Афганістані. "Китайці підбирають економічний потенціал, використовуючи війну, яку ведуть США", - говорить один з членів Республіканської партії. (Рос.)
Як "регіонали" заробляють на елітних вертольотах
Свої послуги "Марс РК" надаватиме 35 місяців за "смачну" суму - 160 млн грн або 20 млн дол. Тобто експлуатація вертольотів протягом трьох років коштуватиме майже на 7 млн дол дорожче, ніж новий вертоліт Augusta AW139.
Чи хочуть забрати "Укрнафту" у Коломойського?
Сам факт, що перевіркою займався Хорошковський, вказує: до "Укрнафти" має інтерес Фірташ. Попри відсутність документальних доказів, досі ніхто не заперечував того, що Хорошковський та Фірташ мають спільні інтереси в бізнесі та політиці.
Український автопром залишає Росію
Оскільки українські виробники працюють у бюджетному сегменті, додатковий збір погіршить їх перспективи. Утилізаційна націнка може стати критичною для просування українських авто на російському ринку. (Рос.)