Компанії

Микола Лагун став власником Кредитпромбанку
Якщо нова бізнес-стратегія буде успішною, Лагун наблизиться до своєї мрії - створення найбільшого банку в Україні, який зможе конкурувати за обсягами бізнесу з Приватбанком. Однак швидко реалізувати цю мрію навряд чи вдасться. (Рос.)
Завод "Квазар": "Альтернативка" - політичний бізнес. Цього ніхто не приховує".
"Нехай іноземці прийдуть, побудують виробництво, попрацюють з українськими ризиками і спробують випускати модулі з китайською собівартістю. І тоді можна буде зрозуміти, чому в нашому правовому полі модулі "Квазара" дорожчі".
Хто торгує повітрям на ринку нерухомості
От і виходить, що коли інвестор "купує майбутню квартиру" на первинному ринку, розраховувати, що його захистять контракт і закон, майже не доводиться. Все залежить винятково від порядності забудовника.
Хто заплатить справедливу ренту за нафту
Невилучений до держбюджету обсяг природної ренти в Україні у 2006-2011 роках становив 40% від суми ренти, що виникає при видобутку нафти та конденсату. Ці кошти залишилися в руках власників видобувних підприємств.
Таємниця телекому
За два роки після переходу "Укртелекому" у приватні руки в компанії не відбулося очевидних змін. Конкуренти монополіста зв'язку активно нарощують потенціал та піднімають ринкові позиції, тоді як "Укртелеком" поступово втрачає інвестиційну привабливість. (Рос.)
Хто заробить на агрострахуванні
Виявилося, що для роботи у сегменті слід отримати окрему ліцензію. З 11 бажаючих її отримали лише чотири фірми. Дві з них пов'язують з Валентиною Арбузовою, ще одну називають креатурою Віталія Хомутинніка.
Хто є пан Фірташ?
Якщо раніше хоча би була конкуренція між олігархами, то при Януковичі приватизація перетворилася на роздачу власності "кому треба". І Фірташ тут посідає чільні позиції. (Рос.)
Скільки коштує "труба"
Чому досі не оцінена ГТС? Янукович, Азаров, Бойко і Фірташ ніяк не можуть виторгувати у Путіна "свій інтерес" за здачу Росії української газотранспортної системи. (Рос.)
Ахметов влаштував екологічну катастрофу
В'їжджаючи в Маріуполь, гості міста усвідомлювали, що вони потрапляють в зону екологічного лиха. Квартали огортала хмара щільного туману. (Рос.)
У пошуках кредитного дива
Без активізації кредитування українська економіка в 2013 році буде приречена на стагнацію. Однак розігрівання кредитного ринку не повинне бути самоціллю. Важливо, як саме його забезпечити.
Власники "Моршинської": "Нас атакують і з Росії, і з України"
"Всі проблеми з IDS через Березовського. Хоча ми впевнені, що люди, які стоять за цією атакою, прекрасно знають, що Березовського там нема. Ми переконані в цьому". (Рос.)
Мільярди для "зелених чоловічків"
"Зелений самоскид" Жеваго, "зелений ківш" Пінчука, "зелені печі" Дзензерських і багато інших імпортних товарів обійшлися державі майже у 3 мільярди гривень за два роки.
Підпишіться на наші повідомлення!