"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

Колонки

Не треба боятися радикальних кроків для української економіки
Відносно молоді працюючі пенсіонери паразитують на працюючої молоді. Це несправедливо, але всі бояться це змінити. (рос.)
Як захистити рядового інвестора. Крок перший
Громадськість неоднозначно сприйняла жорсткість Комісією вимог для входження цінних паперів до біржового реєстру. Більш жорсткі вимоги вже охрестили "зачисткою ринку", передрікаючи обвал акцій, проблеми у недержавних пенсійних фондів і страховиків (рос).
Чому угода про реструктуризацію боргу України важлива і для Заходу
Якщо перефразувати Черчилля, це може і не буде кінцем, або навіть початком кінця економічних реформ в Україні, але це може стати кінцем початку.
Урядове роздоріжжя: розвиток села чи продовольча криза
Одним із головних аргументів Уряду є переконання у надприбутковості сільськогосподарської галузі. Проте цілком очевидно, що рентабельність сільського господарства, що зафіксована на рівні 25,8% за підсумками 2014, була ситуативною. Адже на діяльність підприємств сільського господарства значною мірою впливала курсова волатильність.
Ілюстрація проблем у земельному законодавстві на прикладі "Рошену"
Що таке оренда? Це тимчасове володіння і користування майном. Тимчасове! Це означає, що після закінчення строку оренди майно повертається власнику у тому ж стані. Із землею на практиці все з точністю до навпаки. Ділянка передавалась незабудованою, а після закінчення строку оренди на ній стоїть будинок. І що робити? Зносити будинок?
Зворотній бік корупції, або як не стати співучасником злочину
Запропонувавши неправомірну вигоду службовцю, людина ризикує щонайменше заплатити штраф у розмірі від 8,5 тис грн. Якщо ж дати гроші службовцю на особливо відповідальній посаді, легко потрапити за грати на 5-10 років із конфіскацією майна.
Навчання - світло?
Не може бути нормального рівня вищої освіти в країні, де все населення поголовно навчається в вузах. (Рос.)
Справи України покращуються: досягнута домовленість щодо боргу*
Головним донором Києва повинен бути Європейський Союз, безпеку якого зараз захищають українські солдати.
Податкові реформи: біг по колу
Ключові положення податкової реформи повинні бути узгоджені з широкими колами громадськості. В іншому випадку черговий провал гарантований. (Рос.)
Якою буде доля податкової реформи
Обурення змінами, що погіршують стан бізнесу і позбавляють країну шансу на стрімке зростання економіки, може призвести до нового податкового майдану.
Правда та міфи про децентралізацію
Раніше тикали пальцем в небо і казали: нічого не можемо, бо Київ не дав гроші. Зараз цього не буде. Закон закріпив податки, ставки яких можна встановлювати самим. Київ нічого давати не буде! Хочете краще жити - встановлюйте податки.
Думка МВФ чи українські маніпуляції?
Висловлена думка про те, що начебто Міжнародний валютний фонд констатує відсутність політичної волі для реформування ДФС виглядає, м’яко кажучи, як шантаж.