"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

Колонки

Рецепт України. Як наблизити глобальну кліматичну катастрофу
Україна досі належить до 20 країн з найбільшими викидами парникових газів, однак її кліматична політика не просто слабка, а навіть провальна.
Рік суверенних дефолтів
Періоди затишшя, що тривають одне або два десятиліття, не є рідкістю, проте за ними неминуче настає нова хвиля дефолтів.(Рос.)
Купівля дата-центру "Парковий" як вирок уряду
Виникає цілком резонне питання: звідки у колишнього голови Нацкомісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації 50 мільйонів доларів? (Рос.)
Як збільшити бюджет на 21 мільярд, щоб МВФ не помітив
Витративши всі резерви на казначейському рахунку, наш уряд шляхом маніпуляцій показав, що формально бюджет 2016 відповідає дефіциту МВФ.(Рос.)
Чи зможе Україна без російського газу
Головне питання в тому, чи потрібен нам російський газ. Україні слід залишитися великою частиною російського газового ринку чи краще його обійти?
Аграрні підсумки року: сірі схеми та провалена приватизація
Особливо важко йдуть законопроекти, спрямовані на зміни у земельній сфері. Причина - потужне земельне лобі у керівництві Верховної Ради.
Чому вузам потрібен аудит і хто буде першим
Хочу зробити вуз лідером демократичних процесів. Маючи повну підтримку в Києві, мені доводиться долати опір у рідному Харкові. (Рос.)
Який досвід влада може запозичити у Приватбанку
Необхідно всіх рейтингувати - губернаторів, мерів, міністрів. Громадянське суспільство могло б взяти цю функцію на себе, за підтримки міжнародних фондів і консалтингових компаній.(Рос.)
Українська енергетика-2015: в чому програли, де виграли
Рік був важким. Деякі події вважаються непослідовними через кризу в країні та економіці. Разом з тим, це був рік подій, які матимуть позитивний ефект у довгостроковій перспективі.
Рекордний експорт та російське ембарго: яким запам'ятають аграрії 2015 рік
Цей рік також став роком втілення експортного потенціалу українського агросектору. Наші сільгоспвиробники постачають свою продукцію уже в понад 190 країн світу.
Рік відкритих держзакупівель. Підсумки
За минулий рік вдалося заощадити для країни 500 мільйонів, а в майбутньому році, коли закон запрацює, економія становитиме не менше 50 мільярдів (Рос.)
Законодавчий шантаж і подвійні стандарти
Рада з голосу прийняла поправку, що узаконює поділ платників податків на два сорти: "правильних" і "неправильних". Останні ризикують залишитися без відшкодування (Рос.)