Колонки

Основна причина високого рівня цін на ринку житла
З урахуванням рівня доходів українців, умов кредитування, реального стану захисту прав покупців – сьогодні українці живуть в умовах одного з найжорстокіших ринків житла.
Сервіс по-українські проти сервісу по-японські
Безперечно, існує колосальна різниця між нашими культурами. Те, що для українця/росіянина гарний сервіс, для японця жах та хамство. Але чи не дуже часто ми списуємо наші негаразди на культурні специфічності?
Час прибирати інформаційне сміття
Коли комп'ютер критично перевантажений, часто рекомендують перевстановити операційну систему. Але перевстановити Інтернет - це може бути, хіба що, гарним сюжетом для фантастичного оповідання.
Два виступи - п'ять помилок
Минулої п'ятниці Президент України спільно із Радою національної безпеки та оборони знову ставили завдання, оцінювали і повчали уряд в сфері економічної політики. Правда, як з'ясував автор, повчаючи, керівники держави самі зробили кілька цікавих помилок.
Private banking по-українські
Кількість фінансово освічених V.I.P.-клієнтів в Україні щоденно зростає. Ще швидше зростають їх прибутки. Саме тому українські банки почали впровадження послуги Private Banking, а відтак - навчають у Швейцарії своїх співробітників тонкій справі управління великим приватним капіталом.
Тютюновий законопроект - аргументи від опонентів
Відсоткове мінімальне податкове навантаження невигідне для бюджету України тим, що воно найбільше підвищує ціну саме на дорогу продукцію. Воно вигідне лише виробникам дешевої тютюнової продукції та імпортерам дешевої сировини в Україну (тютюн для кальянів, самокруток).
Тютюновий законопроект: опоненти без аргументів
Після скандального зниження акцизів на сигарети при поспішному прийнятті бюджету за три дні до нового 2008 року, робиться спроба не допустити виправлення цієї волаючої помилки, а може і злочину. Сергій Старицький енергійно нав'язує хибні висновки щодо законопроекту 2272 народного депутата України Валерія Сушкевича, сподіваючись, що читачі все приймуть на віру.
Горілчана рівноправність
Матеріал, який узагалі спонукав мене написати цю роздратовану діатрибу, - "Жіноча горілка, або Як "зачепити" дівчину?" - містить силу-силенну неприємних прикладів. Я просто не хочу, щоби будь-хто вирішував за мене, чого я хочу, чого я прагну і на що я маю витрачати свої кревні гроші. А ще більше не хочу, щоб мене - і решту жіноцтва України - вважали за розумово обмежених шопоголіків.
Узаконена корупція
Є ще корупційно-прекрасна стаття видатків: надання дотацій роботодавцям шляхом створення додаткових робочих місць - 208 млн. грн. Досить оприлюднити перелік цих підприємств, щоб зрозуміти, що під дахом фонду на випадок безробіття створені розгалужені схеми підтримки корупційного бізнесу. Звичайно, в масштабах країни не багато, але це та іржа, яка знищує нормальні конкуренцію...
Нация равнодушных
Когда у всех на глазах сильные мира сего попирают закон, политики подменяют решение проблем популистскими манипуляциями, свободу слова продают оптом и в розницу, наше общество остается равнодушным. В результате страна медленно, но верно превращается в "другую Украину", где герои - рейдеры-бизнесмены, коррупционеры и нечестные политики.
Реформування тютюнового акцизу: правильна мета, але хибні засоби
Запропоновані зміни до системи акцизних зборів із тютюнової галузі збільшать контрабанду сигарет в Україну, але не досягнуть своєї основної декларованої мети - вони не зменшать доступності тютюнових виробів і, відповідно, не скоротять їхнього споживання.
Робіть висновки, Юліє Володимирівно!
Після уважного аналізу законопроекту залишається зробити висновок, що його справжня мета - це вчергове підставити та виставити на глум Юлію Тимошенко. Адже вона сама, як і її команда, розбираються в кримінальному праві приблизно так само, як і в сутності податку на нерухомість.
Підпишіться на наші повідомлення!