Колонки

Економіка після виборів: розквіт чи занепад?
Потрібно надавати "по шапці" найбільш одіозним олігархам. Можливо, з жорстким використанням силових структур. Росія не дуже втратила через те, що позбулася Березовського.
Як продавався ОПЗ
Фактично ОПЗ проданий, але з відстрочкою виконання. Учасники угоди отримали поле для маневру, а прем'єр - алібі, додаткове реноме борця за справедливість та можливість експлуатувати коника про злих олігархів.
Як відрегулювати фінанси ЄС
Країни, які ухиляються від рішучих дій, зокрема, Великобританія, повинні зрозуміти: у разі невдачі загальноєвропейського проекту відбудеться радикальне посилення національних регулюючих органів.
Операція "Антикорупція"
Якщо ви у приватній бесіді за чаркою чаю зустрілися із сином міністра, і він пообіцяв вплинути на тата - у вас завершений склад злочину. Готуйтеся відсидіти від двох до п'яти років.
Куди йдуть гроші українців, принесені в банки з іноземним капіталом
Для багатьох українців обличчям економічної кризи стали банки, які, зупинивши кредитування, зірвали та не відпускають "стоп-гальма" української економіки.
Яценюк плутає інфляцію з девальвацією
"Терапія" Яценюка зразка 2004 року, яка заморозила мільярди гривень на депозитах, абсолютно незаконна. Вона суперечить Цивільному кодексу, де чітко сказано, що гроші мають бути повернуті вкладнику за першою вимогою.
Комунізм як форма маркетингу
Винахідник безпечної бритви одним з перших зрозумів важливість "халяви" для людського розуму. Станки видавалися клієнтам одного з американських банків абсолютно безкоштовно. Прибуток же був отриманий за рахунок продажу лез.
Електромобілі та сталий розвиток
"Вольт" матиме іонно-літієву батарею, яка обіцяє пробіг на відстань 64 км за одну зарядку. Час зарядки - три години від звичайної розетки. Машині вистачить літра бензину на 100 км.
Як заробити на врожаї
Маючи багаті чорноземи, чудовий клімат і своє виробництво аграрної техніки, Україна кожен рік недоотримує 4 мільярди доларів.
Японія: гармонійний занепад
Застій - мовчазний колективний вибір, зроблений більшістю країни. Чи хочуть сьогоднішні японці працювати більше, аби наздогнати Америку і стати лідером економічного розвитку в Азії?
Ахметов не бажає сплачувати рахунки?
Щоб уникнути виплат, компанія Ріната Ахметова "Метінвест" звернулася до суду. Справу передали судді, яка є дочкою екс-міністра екології Василя Джарти - друга і однопартійця донецького олігарха.
Від фінансової кризи до боргової?
Гарна новина у тому, що криза буде стримуватися до того часу, поки тримається урядовий кредит. Погана новина у тому, що швидкість, з якою накопичується урядовий борг, може призвести до другої хвилі кризи.
Підпишіться на наші повідомлення!