Колонки

Тігіпко: принижений і ображений?
І якщо Тігіпко вважає, що оприлюднення урядом неузгодженого з ним варіанту Податкового кодексу, це "нічого надзвичайного", то що ж тоді для нього є надзвичайним?
Фальшиві уроки історії фінансів
Ми думали, що основною причиною того, чому збанкрутували банки, є паніка вкладників. Ми не думали, що основною причиною паніки вкладників стало те, що банки знаходяться на межі банкрутства.
Час відпочивати
Продаж банками валюти населенню значно перевищує її купівлю. Пояснити це зростанням зарплати на 12% вчителям, лікарям та металургам неможливо тому, що в них першочергові витрати дещо інші, ніж купівля валюти.
Як народити Мойсея
Треба пам'ятати, що у будь-якому суспільстві розумних та водночас моральних громадян - не більше 3%, а розумних та не дуже моральних - аж 9%, це, в основному, і є сучасна "еліта". Отже, потужний супротив новій силі гарантовано.
Кому вигідна неправда про довіру
Є над чим задуматись тим страховикам, які хочуть і можуть думати. Тому що за цих обставин радше вже говорити про зниження довіри до страховиків аж до 11 відсотків, а не про міфічні переваги над НПФ та іншими фінансовими установами.
Чи потрібен Європі федералізм
І якщо глобальна фінансова криза нас чомусь навчила, то це наступному: коли ви не розумієте, що собою представляє фінансовий продукт, ви не повинні купувати його.
IT: душити не можна розвивати
Син смикає глибоко зануреного у комп'ютер тата-програміста і кілька разів ставить одне і те ж питання: "Чому сонце встає на сході, а сідає на заході?". Той, не відриваючись, запитує: "Ти нічого не чіпав?". "Ні". "І не чіпай. Нехай працює".
На теплі крадуть тричі
Коли на Черновецького або на його "команду" насувалися якісь проблеми, мер брався за серце або інший орган свого могутнього тіла, яке він залюбки демонстрував "любим бабусям", і в черговий раз їхав за кордон лікуватися.
Нацбанк вбиває економіку
Нацбанк продовжує підривати економіку держави, сліпо виконуючи, мабуть, норму Конституції про забезпечення стабільності гривні. До речі, ця норма з того ж декларативного розряду, що й положення про безкоштовну медицину.
"Євро" буде без готелів?
Найбільші проблеми відчуває Донецьк, який не приваблює туристів, а відтак - інвесторів. У місті відсутні готелі середньої і бюджетної цінових категорій. У 2009 році з тисячі номерів експерти УЄФА прийняли лише кожне десяте помешкання.
Ці ненадійні державні фонди
Фондам подобається виглядати політично незалежними і комерційно мотивованими інвестиційними інструментами. Однак останні роки довели, що вони не захищені від політичного тиску щодо орієнтації структури портфеля на внутрішні інвестиції.
У пошуках Ангели Меркель
Для України вихід з кризи зводиться не стільки до зміни уряду, скільки до організації партії з державницьким підходом до подолання проблем економіки та об'єднання країни на засадах міжрегіонального вирівнювання життя громадян.
Підпишіться на наші повідомлення!