Колонки

Відновлення Гаїті
Гуманітарні організації часто скочуються до сварок через поділ сфер впливу. Обіцянки робляться для телекамер, а потім забуваються, тому гроші треба покласти у банк.
Укрупнення Росії
Москва розглядає Україну швидше розчленованою, ніж цілісною, і лівобережжя цілком підходить під формат дев'ятого федерального округу Росії.
Як подолати корупцію
Якщо постане питання про ліквідацію "Нафтогазу", то "Газпрому" доведеться підписати угоди з юридичними особами, які не будуть правонаступниками НАКу.
Банкіри не винні
Великі виплати керівникам банків не стали причиною виникнення кризи. Запропоноване обмеження їхніх зарплат навряд чи зупинить наступну кризу і навіть зашкодить фінансовому сектору.
Переосмислення злиднів
Не буде ніякого реального знищення бідності без життєздатного економічного розвитку, який не зміг забезпечити хаотичний ринок.
Хто боїться МММ
Проблема у тому, що єдиного державного реєстру всіх осіб, які мають право на повернення всіх заощаджень, не існує. А без нього не можна здійснити наступний крок - випустити державні боргові зобов'язання на загальну суму цих вкладів.
Країна шулерів?
Нехай Верховний Суд пояснить інвалідам, чому до травмування вони одержували одну з найвищих зарплат, а нинішні їхні виплати менші, ніж мінімальна зарплата.
Дорога у Бухенвальд
Політики не пропадуть. Вони давно мають за кордоном рахунки, нерухомість, вчать там дітей, лікуються, там і зустрінуть старість. Всі інші можуть і далі сперечатися про НАТО, мову, УПА і дивитися Шустера.
Ліберали і консерватори
Якщо в СРСР запровадили комунізм для політбюро, то в Україні створили лібералізм для фінансово-промислових груп - залежно від їх доступу до влади у певний момент.
Гази Копенгагена
Якщо ми можемо дозволити собі віддати так багато грошей, щоб врятувати банки, то ми здатні виділити трохи більше коштів для спасіння планети.
Інновації в собі
Україна отримує кредит від Світового банку на покращення доріг. І що відбувається далі? Дороги будують македонці, італійці, турки. І це нація, яка конструює та випускає космічні ракети?
Справа - один консерватор
Великому бізнесу не потрібна демократія, бо він здатний впливати на владу і без неї, купуючи вплив. Влада, у свою чергу, через куплений вплив залежна від нього.