Колонки

Вуглець вбиває світову торгівлю
Торгівля квотами на викиди - не єдине джерело відмінностей між державами. Дороги, порти і навіть школи - все впливає на конкурентоспроможність країни.
Боротьба з рейдерами триває
Новий законопроект зачепив також і Кримінальний кодекс. Вже давно передбачалась необхідність трактувати рейдерство як карну діяльність.
Планування як альтернатива ринку
Головним недоліком планової економіки є відсутність природніх мотивів та стимулів до якісної і продуктивної праці. Навіщо працювати більше і краще, якщо все рівно отримаєш стабільну "зряплату"?
Україна в "дефляційному капкані"
Платоспроможний попит на усі види товарів та послуг в Україні падає, кредитування, як джерело додаткового попиту, відсутнє, а надходження від експортної виручки знаходяться на досить низькому рівні.
Депозитарна колотнеча
Обидві структури були засновані за участю НБУ та ДКЦПФР. Цей факт натякає, що ми спостерігаємо лише черговий банальний конфлікт інтересів конкретних осіб.
Ринок як арбітр
Причиною нинішньої кризи аналітики називають хибну оцінку ризиків. Малися на увазі ризики під час кредитування, але ця думка правильна і в широкому сенсі: жити у такій системі дуже небезпечно.
Інтернетом по трейдингу
Тактика компаній, що пропонують послуги інтернет-трейдингу, полягає у тому, щоб зараз вв'язатися у бій, а потім вирішувати проблеми. Однак в бою будуть жертви.
Гроші - ліки від страху?
"Поліс" діє протягом року з дня укладення угоди. Якщо "форс-мажор" не відбувся, учасникам програми повертають 25% вартості.
За того хлопця
Фірми - власники транспортних засобів не повинні відповідати за порушення правил дорожнього руху своїми співробітниками, однак змушені це робити через "дірки" у правовому полі.
Криза в полоні у пенсіонерів США
Пенсійні фонди збанкрутують. Тридцятилітні представники середнього класу ніколи не понесуть заощадження ділкам, які забезпечили їх батькам голодну старість.
Панахида по банках
Сьогодні ми маємо здебільшого не банки, а лише оболонки, бо всі нутрощі просто вийняті.
Від доткомів до Пекіна
Наступну "золоту жилу" суб'єкти фінансового ринку будуть шукати в Китаї. Кращого абсорбента "зайвих" трильйонів просто не знайти.