Колонки

Міф вартістю 6 тисяч доларів
Після звернення до "фахівців з банкрутства" позичальник залишається без грошей, майна, із зіпсованою кредитною історією і головне - один на один із своїми позовами до банку.
Кому потрібен КГЗКОР
Успішне проведення санації не влаштовувало Мінпромполітики, адже тоді усі дізналися б про реальний стан справ на КГЗКОР і оцінили б "ефективність" державного управління підприємством.
Держвласність - валіза без ручки
Іноземці не можуть звикнути давати українським чиновникам хабарі, а чиновники не здатні второпати, що для іноземців це неприйнятно. Боротися з цим можна, але один у полі не воїн.
Як турецькі банкіри долали кризу
Якби українські фінансисти - кавалери почесних християнських церковних орденів дотримувалися хоча б однієї Христової заповіді, то стійкість банківської системи зросла б у десятки разів.
Скований Обама
Схоже, президент не може вибратися з фінансового глухого кута. Щоб виграти вибори, він пообіцяв не підвищувати податки. Зараз ця обіцянка блокує реформи.
А гроші заберете в суді
Я вже нічому не дивуюся, але мені незрозуміло: як можна публічно називати людину злодієм, а потім повертати їй гроші за вкрадене?
Знову про ПФТС
Якщо когось лякає поява іноземного інвестора на ринку України, то він вже відбувся: в особі РТС. Тепер треба створити чіткі правила гри.
Криза ринку чи мислення?
Не лібералізм є причиною негараздів. Просто люди свідомо ризикували задля власної вигоди, покладаючись на фінансові піраміди. Дехто програв і тепер волає, що у кризі винна ринкова економіка.
Гряде промислова революція
У час фінансової плутанини копенгагенська угода необхідна для того, щоб світові лідери донесли бізнесу чітке і ясне послання: знижуйте викиди в атмосферу, а ми будемо вас підтримувати.
Біржа в кризі: час для перетворень
Кожен, хто роками платив членські внески в Асоціацію ПФТС і розвивав український фондовий ринок, має право на акції біржі і участь у вирішенні її майбутнього. І ми повинні ним скористатися.
Уряд в комі, народ в трансі
Якщо ми перемістимо діючого главу уряду на вищу посаду, всі перейдемо у стан затяжної національної коми. Де ж тоді знайдемо для всіх крапельниць?
100 євро для нашого села
Здавна існує принцип: ми оплачуємо поточні витрати, щоб прохарчуватися, а кредит беремо для інвестування: придбання будинку або машини, оплата яких розтягнеться на роки.