Колонки

Україні потрібні нові економічні орієнтіри
Економічна криза вже торкнулася усіх сфер життя суспільства: економіки і системи міжнародних фінансів, сталих політичних інститутів, системи міжнародних відносин, самого суспільства, психіки та мотивів людей.
Вугільна галузь: потрібна підтримка малого та середнього бізнесу
Треба взяти приклад з Європи. Німеччина скорочує виробництво електроенергії на АЕС і збільшує - на ТЕС. До 2020 споживання вугілля зростає вдвічі.
Чи можливий "ОПЕК" транзитерів енергоносіїв у Східній Європі?
Приєднання Туреччини і Білорусі до групи транзитних країн в рамках Краківської ініціативи дозволить створити "ОПЕК" транзитних країн у Східній Європі.
Тимошенко зриватиме переговори з МВФ заради Газпрому?
Тимошенко фіксує ціну на газ чи стримує її різке зростання за рахунок поступок в інших питаннях, які хоч і мають стратегічне значення, але поки що не впливають на її рейтинг
Ані фінансова, ані світова
Україна стоїть не тільки перед політичним, а і перед економічним вибором. Останній, мабуть, є важливішим.
МВФ: у пошуках нової жертви
За два останні тижні, наші політики з великим задоволенням відновили свій словарний запас ностальгічною абревіатурою – МВФ. Якщо донедавна всі нас лякали НАТО, то тепер, як кажуть, актуальний тренд - це Міжнародний валютний фонд.
Фінансова криза, валютні спекуляції, експорт інфляції...
Пропоную всім обміняти долари на гривню. Після такого "флеш-мобу" було б більше шансів без втрат пережити кризу.
Маркс би вас побрав!
"Нинішній правлячий клас України не здатний і не гідний керувати країною", – приблизно таку тезу намагається довести автор цього тексту протягом останніх років.
Нерухомість уже продається за півціни, земля – за 30% вартості
Зростання цін прогнозують тільки банкіри і ріелтори.
Уроки фондової кризи
Текущий кризис является хорошей возможностью для все еще молодого отечественного рынка приобрести иммунитет против пороков, подорвавших авторитет развитого фондового рынка США.
Тендери опинилися поза законом
На сьогоднішній день така важлива галузь української економіки, як державні закупівлі, залишилася без законодавчого врегулювання.
Фінансовий апокаліпсис відміняється!..
Основа фінансової і будь-якої іншої стабільності України в нашому столітті буде базуватися саме на практично безмежних можливостях у сенсі задоволення потреб у їжі.