Колонки

Что сейчас делать малому и среднему бизнесу?
Чаще всего мы сотрудничаем со знакомыми, потеря которых надолго осложнит не только бизнес.
Технологія антикризового управління
Єдиною вірною філософією антикризового управління може бути саме концепція солідаризму.
Запалимо російське?..
З трьох законопроектів щодо підвищення акцизу на тютюн, Верховна Рада обрала найгірший. Законопроект №3281, прийнятий у І читанні – це колекція ризиків.
Ігри з відповідальністю і без
Принципи відповідальної гри (Responsible Gambling) упроваджені практично всіма операторами азартних ігор Європи.
Криза і проблеми вагонобудування
Обвал виробництва в будівництві і металургії почав впливати практично на весь машинобудівний сектор. Виробники вантажних вагонів дуже швидко відчули падіння попиту.
Криза стимулює до творчості?
Можна тільки радіти, що мешкаєш на периферії. Тут криза відчувається не так гостро. Однак і тут є постраждалі від паніки.
Чому коштів на пенсії не вистачає
Наступного року тих, хто працює, може стати менше, ніж пенсіонерів, хоч таке співвідношення очікувалось більш ніж на 10 років пізніше.
Зовнішній вплив на український фондовий ринок
Наступний рік для України і її фондового ринку стане роком викликів і змін. При цьому динаміка зовнішньоекономічної кон'юнктури буде мати ключове значення.
Життя без безготівки
Недостача готівки вдарила по ринку безготівкових платежів. Тепер усе сутужніше зняти гроші в банкоматах і складніше оплатити покупку пластиковою картою. Провина за це лежить на банках, які в деяких ситуаціях ідуть на обман клієнтів.
Простим людям про фінансову кризу
Наразі ніхто точно не знає, наскільки все серйозно. Хотілося б, щоб усе обмежилося біржами. Щоб прості люди нічого не відчули.
Пинзеник та Данилишин не справляються
Сьогоднішня ситуація вимагає від економічного блоку уряду компетентних рішень, а не сумнівних коментарів і популістських гасел.
Навіщо в Україні гроші відмивати?
Що ж залишилося в сухому підсумку? Боротьба з відмиванням, якого не існує, звіти за справами, які мають непрямий стосунок до відмивання.