Колонки

Переосмислення злиднів
Не буде ніякого реального знищення бідності без життєздатного економічного розвитку, який не зміг забезпечити хаотичний ринок.
Хто боїться МММ
Проблема у тому, що єдиного державного реєстру всіх осіб, які мають право на повернення всіх заощаджень, не існує. А без нього не можна здійснити наступний крок - випустити державні боргові зобов'язання на загальну суму цих вкладів.
Країна шулерів?
Нехай Верховний Суд пояснить інвалідам, чому до травмування вони одержували одну з найвищих зарплат, а нинішні їхні виплати менші, ніж мінімальна зарплата.
Дорога у Бухенвальд
Політики не пропадуть. Вони давно мають за кордоном рахунки, нерухомість, вчать там дітей, лікуються, там і зустрінуть старість. Всі інші можуть і далі сперечатися про НАТО, мову, УПА і дивитися Шустера.
Ліберали і консерватори
Якщо в СРСР запровадили комунізм для політбюро, то в Україні створили лібералізм для фінансово-промислових груп - залежно від їх доступу до влади у певний момент.
Гази Копенгагена
Якщо ми можемо дозволити собі віддати так багато грошей, щоб врятувати банки, то ми здатні виділити трохи більше коштів для спасіння планети.
Інновації в собі
Україна отримує кредит від Світового банку на покращення доріг. І що відбувається далі? Дороги будують македонці, італійці, турки. І це нація, яка конструює та випускає космічні ракети?
Справа - один консерватор
Великому бізнесу не потрібна демократія, бо він здатний впливати на владу і без неї, купуючи вплив. Влада, у свою чергу, через куплений вплив залежна від нього.
Україна на бездоріжжі
Фахівці шокували городян: проїжджа частина може зруйнуватися будь-якої миті. Ситуація погіршується тим, що одночасно вийшли з ладу ще два мости. Тепер мегаполіс буде поділений на дві автономні частини.
Знайти ховрашка
Анатолій Родзинський стверджує, що банкрутство фізичних осіб - це модно. Так, мовляв, роблять на Заході. Але людям треба думати не про моду, а про безпеку.
Фальшивий Обама
Для мене Копенгагенський самміт асоціюється з Обамою, який з'являється на прес-конференції для оголошення угоди, яку бачили лише п'ять країн, а потім поспішає до аеропорту, щоб повернутися у Вашингтон і перечекати бурю.
Очищення кризою: рік по тому
Нас чекає прихід компаній з ЄС та США, які забезпечать ринок замовленнями на аутсорсинг. З ним простіше: виникли ризики в одній країні - переніс замовлення в іншу.