Колонки

Криза стимулює до творчості?
Можна тільки радіти, що мешкаєш на периферії. Тут криза відчувається не так гостро. Однак і тут є постраждалі від паніки.
Чому коштів на пенсії не вистачає
Наступного року тих, хто працює, може стати менше, ніж пенсіонерів, хоч таке співвідношення очікувалось більш ніж на 10 років пізніше.
Зовнішній вплив на український фондовий ринок
Наступний рік для України і її фондового ринку стане роком викликів і змін. При цьому динаміка зовнішньоекономічної кон'юнктури буде мати ключове значення.
Життя без безготівки
Недостача готівки вдарила по ринку безготівкових платежів. Тепер усе сутужніше зняти гроші в банкоматах і складніше оплатити покупку пластиковою картою. Провина за це лежить на банках, які в деяких ситуаціях ідуть на обман клієнтів.
Простим людям про фінансову кризу
Наразі ніхто точно не знає, наскільки все серйозно. Хотілося б, щоб усе обмежилося біржами. Щоб прості люди нічого не відчули.
Пинзеник та Данилишин не справляються
Сьогоднішня ситуація вимагає від економічного блоку уряду компетентних рішень, а не сумнівних коментарів і популістських гасел.
Навіщо в Україні гроші відмивати?
Що ж залишилося в сухому підсумку? Боротьба з відмиванням, якого не існує, звіти за справами, які мають непрямий стосунок до відмивання.
Стельмах допомагає спекулянтам?
Саме Нацбанк своїми діями, а більше бездіяльністю, провокує паніку серед населення і кризу на валютному ринку.
Як захистити свою ставку по кредиту
Універсального рецепта боротьби з банком за процент по кредиту немає. Але треба співвідносити банківське повідомлення з кредитним договором.
На захист споживання
Ці люди говорять, що досить споживати, настав час жити по коштах. При цьому не хочуть визнати, що покупка в кредит – це не є життя не по коштах.
Дев’ятий вал малого бізнесу
В умовах кризи кожне неефективне рішення у регуляторній політиці матиме посилену больову реакцію у суспільстві.
Як устояти після кредиту МВФ?
Після того, як у 1997-1998 роках економіка Аргентини опинилась у глибокій кризі, "лікувати" економіку також узявся МВФ.