Doing Business-2018: Хто краще/гірше України

За день до фіналу Ліги Чемпіонів: чи заповнені київські готелі?

п'ятниця, 25 травня 2018

Президент каже, що номерів немає , мер — що достатньо, а нібито сенсаційна інформація, що вболівальники масово здають квитки, тому що в Києві немає житла чи житло дороге - фейк.

А що кажуть дані Booking, який можна вважати "точкою входу" для іноземних гостей в Україні?

Скориставшись даними сервісу, ми зібрали дані про наявність номерів різної цінової категорії в усіх готелях, представлених на сайті, станом на 24 травня.

Загалом київська влада очікує до 100 тис. вболівальників, що є досить оптимістичним прогнозом. В той же час, за офіційними даними, в Києві є 22 тис. готельних номерів.

Проте, як пояснив в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" керівник управління туризму КМДА Антон Тараненко, 70% уболівальників, зазвичай, приїжджають на матч на один день і одразу ж увечері летять з Києва чартерними рейсами.

Скільки в Києві доступних готелів для бронювання, станом на 24 травня

Початковою нашою метою було проаналізувати ціни в готелях, які відповідно до даних одного джерела, зросли в 40 разів, відповідно до даних інших джерел — лише в 10 разів.

Останній показник, до речі, відповідає світовій практиці підвищення цін під час подібних спортивних подій, коли міста масово заповнюють вболівальники і туристи.

Однак, як виявилось, ціни в готелях мімікрують з калейдоскопічною швидкістю. Наприклад, Kreshchatyk Guesthouse лише протягом тижня змінював неодноразового ціну за добу на суботу в діапазоні від 23 до 104 тис грн (зазвичай, номер коштує 1600 грн).

Але все ж таки, згідно з даними, лише близько половини готелів перейшли з більш дешевих категорій поріг 6100 грн за номер.

Зазвичай із близько 300 готелів, представлених в сервісі бронювання, лише 10% з них знаходяться в діапазоні від 6100 грн, тобто, близько 30 готелів. На цей уік-енд кількість таких готелів зросла до 70-80%, близько 240.

Яким є ціновий діапазон на готельні номери за тиждень до фіналу

_______
Дані: https://www.booking.com.
Доступність готелів для бронювання та цінові діапазони, станом на обід 24 травня.